Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 36
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

noen som har erfaring med det nye 900 graders rattet? Blir d nå mulig å kjøre bredt i svingene, eller er det fortsatt like håpløst som i gt3 med vanlig ratt?

Skrevet

Jeg har det rattet og har prøvd det på GT4 P, synes det funker meget bra. Dette rattet funker også til PC, skal du kjøpe ratt til PS2/PC så ville jeg gått for det.

Skrevet
noen som har erfaring med det nye 900 graders rattet? Blir d nå mulig å kjøre bredt i svingene, eller er det fortsatt like håpløst som i gt3 med vanlig ratt?

Hmm, hvorfor er ikke det mulig med vanlig ratt?

Skrevet

GTA vice city og san andreas er egentlig GTA3. Kjøres på samme grafikkmotor. Neste GTA kommer til å få ny grafikkmotor og vil være GTA4. FYI

Nåja, det er da ikke grafikkmotoren som avgjør om det et nytt spill eller ikke. Hvor mange spill har ikke brukt motoren fra quake 3 for eksempel?

Neste gta ja.. og jeg som ikke har 50% på san andreas engang..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...