Mirakulix Posted May 19, 2005 Posted May 19, 2005 Imorgen er det finale på Idol 2005 ! De som står igjen Nå er; Jorun Stiansen og Tone D. Aaberge ! Som de fleste vet røk jo Ali (alejandro) ut forrige runde.. Nå oppfordrer jeg dere ALLE til å stemme litt på Tone imorgen. Dette er av 3 grunner! 1: Hun er 17år og har klart seg helt finalen (6500 personer deltok) 2: Hun ser fantastisk ut og synger som en gullstrupe! 3: Jorun Stiansen kan fort bli en like stor flopp som fjorårets vinner Kjartan Salvesen. Så, STEM på TONE D. Aaberge imorgen da!
R Andersen Posted May 19, 2005 Posted May 19, 2005 jeg skal se på, men pengene mine bruker jeg på BMW`n..
Kenneth BMW Posted May 19, 2005 Posted May 19, 2005 Tone er rå sexy hehe skulle gjærne satt tenna i den dama
Custom Edition Posted May 19, 2005 Posted May 19, 2005 hun er visst blitt 17 og Tone er Faen meg et sjarmtroll uten like..skulle fått blitt med på treff i bikini og vaska bilen min grundig så hadde det vel blitt en "overhaling" på henne senere å sammen med den gnomen på Sogndal IL da tror vi må ta oss et bmw-treff i Sogndal en gang jeg GO TONE!
Mirakulix Posted May 19, 2005 Author Posted May 19, 2005 R Andersen, Hva er vel ikke en 5'er Gi ihvertfall en stemme da Ja, Tone er en fryd for øyet!
Aguilera Posted May 19, 2005 Posted May 19, 2005 Hmmm...ka e d å synga me nasen?? Ska stemma på Jorun eg
Kjell Rune Posted May 19, 2005 Posted May 19, 2005 blir nok en stemme på tone på meg. vi er vist i slekt. tipp tipp tipp tipp++++++ ettellerannet var vist brorn til noe lankt bak med henne. synest vi lignet litt sjø.
Riefarn Posted May 19, 2005 Posted May 19, 2005 definitivt Jorun..... Jorun er den beste av de, og like bra utseende Ingen kan bli like stor flopp som Kjartan da...
Gunnar Posted May 19, 2005 Posted May 19, 2005 Jorun har så fæl dialekt. Heier på Tone. Men har ærlig talt ikke sett så mye Idol i år at det gjør noe.
Atlarelle Posted May 19, 2005 Posted May 19, 2005 Ingen av dem bør vinne mener jeg. Meeeen, siden en av dem tydeligvis må gjøre det, så heier jeg på Jorunn. Tone skulle røket for leeeenge siden, hun synger SÅ kjedelig. Jeg ville at Erik skulle vinne jeg.
Kjell Rune Posted May 19, 2005 Posted May 19, 2005 var vel ali som var den virkelige kongen av dem alle da.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now