Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 55
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

r29ic5.jpg

Synes også at Touringen er vellykket..

Resize%20of%20IMG_3428.jpg

Fin E61 her

Alle biler er vel finere i virkeligheten enn på bilde, og spesielt BMW. Når du står inntil en E60/61 (og selvfølgelig E62 :lol: ) utstråler de dynamikk, at de sitter godt på veien. Deilig.. :wink:

Edit: Må begynne å bruke "Forhåndsvisning"

Skrevet

He-he, skulle ha gjort det, men skal ikke se bort ifra at det kan bli et sett nå til uka. (Noen som vet om Schmiedmann har et verksted der de kan montere det?)

Forøvrig syns jeg AC-Schnitzer er noe voldsom når de setter igang med bilene. Schnitzer M6 og M5 er grusomme. Fatter og begriper ikke hvorfor folk som har M5 / M6 bytter til dette... :roll:

Skrevet

Er baklyktene sotet? Så ganske bra ut!

m6 felgene passeet jo 5'ern godt også!

Vinuene var vel sotet i meste laget.

Skal ikke se bort ifra det blir en 5'er neste gang.

Skrevet

Så vidt jeg vet har Nick lagt et lag med soting på originallykten med mindre han ikke har kjøpt seg Hella lykter nå. Han har også sotet 55% frontruten, 25% siderutene og 35% i bakruten. Etter min pening, perfekt soting.. Nå kan det hende at det blir litt annerledes med bakruten siden han har Rollo..

Skrevet
Dette var jo en litt fet E60

Den var meget tøff, men jeg ville ikke hatt på den eksospotten.. den så veldig lite orginal ut. Ellers var den tøff, men kanskje litt for mye Russisk mafia ?

jeg syns en helt normal E60 ser flott ut med noen skikkelige felger.. Det er egentlig det man trenger.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...