Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er eier av en 525Dat E.61 2004 mod med km.stand 37000km. Er stort sett storfnøyd med bilen. Har hatt en del elektronikkfeil på bilen, er det noen som kjenner til dette problemet, bilen er for tiden på verksted pga. flatt batteri, tappes etter noen timer. Har ellers vært plaget med ulyder fra vinduer foran (pakninger). Er det noen som har synspunkter på dette??

Skrevet

Høres ut som du har en jord feil av noe slag.

Har du noe ettermontert utstyr, mobil handsfree eller noe slikt?

:wink:

Glimrende bil dette her da, så håper du får orden på det.

Har du ikke garanti da, så dette kan la seg ordne?

:)

Skrevet

Garanti er utgått, men man har jo reklamasjonsrett inntil fem år på slike feil. Det er jo litt for tidlig at man skal plages med slike ting på en bil som ellers har et godt rykte.

Skrevet

Er det ettermontert elektrisk utstyr på bilen ?... Jeg hadde engang en helt ny Mercedes-Benz 230E med tilsvarende problemer og der var en ettermontert fastmontert mobiltelefon problemet. Jeg kan garantere at det er kjedelig å stå midt mellom Vingrom og Lillehammer i nesten 10 kuldegrader og med et flatt batteri... :?

Skrevet

gå innpå iDrive systemet på service interval så er det en checkcontrol funksjon. Hvis ingen feil kommer opp så er det rart!

Grunnen til at batteri er dødt er fordi bilen sikkert har stått i ro uten start i noen uker før du kjøpte bilen. datamaskinen tapper batt litt etter litt hvis man ikke starter bil med jevne mellomrom.

meget vanlig på nye bmw'r

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...