Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er ute etter en ny spiller.

Må ha 3 utganger.

Ellers er alt av interesse. skal brukes til stoort anlegg.

Så pris er selvsagt en viktig fgaktor i avgjørelsen min, men som sagt er alt av interesse

Skrevet
Hva vil det med høyere spenning si på lyden?

Hva har det å si i det hele tatt?

Hvis jeg har forstått det rett, så er det at signalet blir sterkere, derfor blir det ikke så lett farget av støy fra feks strømkabler.

Skrevet

Gå for 9855en. Får ikke bedre spiller for 4000. Skal du sammenligne denne med en Pioneer, må det bli DEH-P88RS. Den koster 2 laken mer.

Og vi har i bøtter og lass inne av Alpinen :)

Har denne selv og er strålende fornøyd. Men Glidetouchen kan være litt kranglete i begynnelsen. Vi har den i demokassen. Så det er bare å komme innom å trykke litt.

Skrevet
En ting jeg kom på, siden du jobber på bilradioen i sandnes, så lurte jeg på om du klarer å skaffe 2par front sett til en bra pris.

Bare kom innom så kan vi se hva vi får til vettu. Kan jo se om vi får til en gopris på to frontsett og spiller. Jo mer du handler jo mer rabatt er det ute og går :wink:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...