Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • 3 years later...
Skrevet

Tråden er såpass gammel, at haug523 sikkert har stengt kontoen sin, eller at han har glemt hvor de lå på bildetjensten og mulignes flyttet noen mapper, eller gitt nytt navn til dem. Derfor er bildene borte, tror jeg.

Men det kan jo hende at haug523 kommer innom og ser dette for deretter å fikse bildene igjen :)

  • 5 months later...
Skrevet

Har et lite spørsmål til dette her. Skulle akkuratt til å kjøpe ringer fra GS, men fant 2 typer, de ene var for e36 & e39 (uten OEM) Og de andre var kun for e39 (med OEM). Lurer derfor på hva som er forskjell på disse, og hva er OEM ? :)

  • 2 years later...
Skrevet

OEM står for Original Equipment Manufacturer. Dvs foreksempel HELLA eller BMW selv. Viss du kjøper OEM deler så får du de orginale som er bygget for bilen (eller lyktene i dette tilfellet) og som oftest den beste kvaliteten. Uten OEM har jeg ikke hørt før, men vil jo anta det betyr uorginale deler.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...