Yngvejos Skrevet Desember 9, 2007 Skrevet Desember 9, 2007 Når jeg låser e34en min, begynner det å blinke en rød diode i luftedysene på dashbordet. Etter noen blink begynner den å lyse rødt. Jeg har prøvd å vugge bilen, låse den opp fra innsiden etc, men får ikke alarmen til å gå. Er dette bare en dummyalarm? Hvis ikke, hva må til for å få den til å gå?
Frode D Skrevet Desember 9, 2007 Skrevet Desember 9, 2007 Prøv den på Fjord1 fergene, så merker du fort om du har alarm. Min alarm har jeg aldri fått til å virke, men på fergene går BMW-alarmene i hytt og pine! Fergene rister så mye at alarmene går
Yngvejos Skrevet Desember 11, 2007 Forfatter Skrevet Desember 11, 2007 Bump. Jeg har også en plugg som jeg lurer på. Bakom speedometeret ligger det et langt smalt støpsel med en del ledninger koblet til. Hva kan dette være til? Bilen er en 88 520ia som er bygget om til manuell. Og speedometeret er byttet. Speedometeret har analoge tellere for km-stand og tripteller. Men det ser ut som det er et display nederst på speedo. Hva skal dette vise?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå