maxiim Posted June 19, 2008 Posted June 19, 2008 Hei Ting i lurer på her.. Kossen er de å sette inn en sub i e39? Er de vanskelig å dra ut spillern å legge kabler ? Eller kossen du ska gjer de på en e39 ?
zHk Posted June 19, 2008 Posted June 19, 2008 For det første.. Har du business spiller? Jeg byttet min i dag.. Kjøpte meg en Pioneer D5000.. Kjøpte ramme til og ha rundt, iso-overgang og antennemodul.. Funker perfekt Skal legge opp signalkabler og remote til forsterker og basser i morra.. voila!
maxiim Posted June 19, 2008 Author Posted June 19, 2008 For det første.. Har du business spiller?Jeg byttet min i dag.. Kjøpte meg en Pioneer D5000.. Kjøpte ramme til og ha rundt, iso-overgang og antennemodul.. Funker perfekt Skal legge opp signalkabler og remote til forsterker og basser i morra.. voila! Ja de er en business spiller ja.. Men i har ikkje tenkt å begynne å bytte spiller for å sei de sånn .. Men e de rå å fikse sub uten å bytte den ?
zHk Posted June 19, 2008 Posted June 19, 2008 Ja, blaupunkt leverer forsterker som gjør om signalet fra org spiller og bakover.. da kan du koble på sub..
maxiim Posted June 19, 2008 Author Posted June 19, 2008 Ja, blaupunkt leverer forsterker som gjør om signalet fra org spiller og bakover.. da kan du koble på sub.. Kunna du ha funne en link av en sånn en ? Bare sånn at i veit ka i ska ha tak i og ka de koster Takk for rask respons
maxiim Posted June 19, 2008 Author Posted June 19, 2008 Husker desverre ikke hva de heter! Søk på forumet Ja i har prøvd å sett litt, men har ikkje funne nåkka om ekstraforsterkere, har bare hørt om den som ligger bake eller om at folk bare skifter til dvd spillere osv ..
Kjennern Posted June 19, 2008 Posted June 19, 2008 http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=63381&highlight=blaupunkt Står mye bra her
maxiim Posted June 19, 2008 Author Posted June 19, 2008 http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=63381&highlight=blaupunktStår mye bra her Noo har i sjønt de Men i må vell legge opp nye kabler til den forsterkern som skal dra Subben.. Det er jo en 12" Pioneer sub som skal inn i bilen, da må i ha en litt bra forsterker for å sei de sånn
wabby Posted June 23, 2008 Posted June 23, 2008 For det første.. Har du business spiller?Jeg byttet min i dag.. Kjøpte meg en Pioneer D5000.. Kjøpte ramme til og ha rundt, iso-overgang og antennemodul.. Funker perfekt Skal legge opp signalkabler og remote til forsterker og basser i morra.. voila! Hva mener du med antennemodul? Dro ut min buisness kasettspiller med veksler og der er antennekabel av normal type. Eneste jeg trenger er selve nippelen/toppen for å sette den i ny spiller.
maxiim Posted June 23, 2008 Author Posted June 23, 2008 Kanskje han har en ann type den andre cdspillern ?
Rayen Posted June 23, 2008 Posted June 23, 2008 Kordan er det og dra signal bak?..mangen som har gjort dette på e39?..kor legger mann den enklest bak?
zHk Posted June 24, 2008 Posted June 24, 2008 ned på passasjersiden under listene ved døra deretter under setene bak også gjennom skiposen..
wabby Posted June 24, 2008 Posted June 24, 2008 Personlig ville jeg tatt den på førersiden siden batteriet har strømføringen på passasjersiden. Dette for å unngå unødig støy...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now