Lars89 Posted May 14, 2009 Posted May 14, 2009 Heftig Toyota, men ellers er det biler man ser på en gjennomsnittlig dag i Norge
Mexos Posted May 14, 2009 Posted May 14, 2009 Sett bort i fra m3'n som ikke er så fryktelig vanlig her heller Er det bare meg som synes biler ser så mye mer shabby ut i utlandet? Tenker da mest utenfor Skandinavia egentlig.
EirikL Posted May 14, 2009 Posted May 14, 2009 Sitter med litt av den samme følelsen. Den Toyotaen er ikke akkurat daglig kost på veiene Ellers må jeg innrømme at biler som har de derre parkeringsflippingen på speilene, ser ganske corny ut der de står
eriklepe Posted May 15, 2009 Posted May 15, 2009 hmm, trodde jeg knipset bilde av samme bilen på gran canaria for noen måneder siden, men ser det var et annet nr. De har tydeligvis sansen for RÅ farger der nede:
|Andreas| Posted May 15, 2009 Posted May 15, 2009 Kult med bilder fra utlandet! Hvor i Spania er bildene tatt? Du la ikke merke til at veldig mange av bilene var skrapet opp/bulket i omtrent alle fire hjørnene av karosseriet der nede? Som nevnt, virker ikke som om de behandler bilene sine så veldig godt.
316 Posted May 15, 2009 Author Posted May 15, 2009 hmm, trodde jeg knipset bilde av samme bilen på gran canaria for noen måneder siden, men ser det var et annet nr. De har tydeligvis sansen for RÅ farger der nede: Var på Gran Can ja. Han kan vel ha byttet skiltnr i mellomtiden, det er ganske korrupt der nede som du vet.
316 Posted May 15, 2009 Author Posted May 15, 2009 Riiimelig nærme fortauet eller ser det bare slik ut? Det var poenget med bilde ja! Var vel 0,5 cm klaring...
Dr_S Posted May 15, 2009 Posted May 15, 2009 hmm, trodde jeg knipset bilde av samme bilen på gran canaria for noen måneder siden, men ser det var et annet nr. De har tydeligvis sansen for RÅ farger der nede: Samt at den har vinge?
316 Posted May 15, 2009 Author Posted May 15, 2009 Du la ikke merke til at veldig mange av bilene var skrapet opp/bulket i omtrent alle fire hjørnene av karosseriet der nede? Som nevnt, virker ikke som om de behandler bilene sine så veldig godt. Jo, til de grader... Var veldig mye skabbete biler der nede, men de bilene som koster penger hjemme her i Norge var fine. Sånne helt random biler så ut som de var polert med grus. VELDIG lite rust å se da, det er hyggelig.
eriklepe Posted May 15, 2009 Posted May 15, 2009 Samt at den har vinge? hehe ja men den kan jo være etterdemontert. er jo ikke flotteste vingen akkurat.
eriklepe Posted May 15, 2009 Posted May 15, 2009 nei ikke den værste, men jeg synes det ser ut som en lakkert mini-aluvinge. slik man finner på diverse jordebiler.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now