Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Gammel 6-serie er helt enestående lekker. Men som flere her, likte jeg ikke hi-tec styret inne bilen. Men hadde likt å finne en slik under juletreet 8)

Skrevet

fantastisk flott utvendig! kunne dog klart meg uten 2 sett potter og den flip-up skjermen. flip-up ser malplassert ut uansett hva slags bil du setter det i..

Skrevet

Litt for "nymotens" hjul på en sånn klassiker, og i tillegg mangler den lister på dørene/skjermene, og den har div. "gull-pynt" rundt omkring.

Ellers tror jeg de fleste som har kommentert denne tråden egentlig kunne tenkt seg å hatt et tilsvarende kjøretøy selv :wink:

Flott bil som hadde blitt ennå bedre med et par små utbedringer :)

Skrevet
Alt for mye juggel. Syns det der var voldtekt av en gammel klassiker.

hahahha, det innlegget der er ikke mulig å ta seriøst, så du mener det er mye jobb å fikse litt eksos og og trykke inn flipskjermen?l :lol:

godt folk er forskjellige sier jeg bare!

Skrevet

Hadde den sett orginal ut hadde den sett en million ganger bedre ut spør du meg. Skjerm i midtkonsollen, fy og skam! (+ eksos).

Sikkert et helvettes drag i den da, må være en enorm opplevelse :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...