GSS Skrevet Februar 3, 2010 Skrevet Februar 3, 2010 Den 14.02.2010 treffes vi på Hamar Gokart! Vi fra styret er på plass søndag 14.02.2010 kl. 1400, og håper å treffe medlemmer. Møterommet i 2. etasje. Håper på et godt oppmøte, så kan vi bli kjent, snakke litt bil, klubb, tiden fremover osv. Norges lengste innendørs bane! Mer info: http://www.bmwccn.no/hedmarkogoppland/i ... 0&Itemid=7
NA Skrevet Februar 4, 2010 Skrevet Februar 4, 2010 valentines day jo Ha ha! Drit i det da Gokartkjøring blir helt klart prioritert! Møter opp på dette.
NA Skrevet Februar 4, 2010 Skrevet Februar 4, 2010 He,he.. Bare fort deg nå å si du har planer søn. neste uke. Kanskje hun ikke husker på det er valentinesday akkurat da neida, skal vel ikke kødde for mye med fruene om sånt
316 Skrevet Februar 4, 2010 Skrevet Februar 4, 2010 Suger ikke gokarten på Hamar kølle? Har kun vært der og sett, var jo aaaaaaalt for mange svinger, så og si ingen rettstrekker. Ser for meg at man putrer sakte rundt der uten mulighet til å knuse hverandre.
NA Skrevet Februar 4, 2010 Skrevet Februar 4, 2010 Der er det allt annet enn kjedelig! Når du kjører inne får du en helt annen fartsfølelse en f.eks utebana på starmoen der du bare sitter å venter på at rettstrekka skal ta slutt. Ute og innekjøring kan ikke sammenlignes. Mye mer utfordrene å kjøre inne, så om du ikke har prøvd det ennå foreslår jeg du tar deg turen nå Kommer ikke til å angre.
GSS Skrevet Februar 4, 2010 Forfatter Skrevet Februar 4, 2010 316: Mye svinger er helt normalt på en innebane da det er begrenset med areal. På en innebane kjører man mot tiden, ikke førstemann å komme gjennom uten å ha blitt sabotert av andre. Om det putrer rundt kommer nok an på den som har sitter i setet. Om det går sakte eller fort, det hander om å kjøre på grensen av hva den aktuelle banen er laget for. Ta turen nå, om kjøringen suger er det likevel hyggelig med det sosiale rundt det.
hagenisse Skrevet Februar 4, 2010 Skrevet Februar 4, 2010 Hva i alle dager er gøy med rettstrekker og go-cart? Er jo ikke akkurat som disse innecartene rører seg spesielt fort..
316 Skrevet Februar 4, 2010 Skrevet Februar 4, 2010 Synes ikke rettstrekker er gøy, men synes den bana innendørs der så overdrevent svingete ut. Liker en kombinasjon... Liker også å kjøre forbi folk.
GSS Skrevet Februar 11, 2010 Forfatter Skrevet Februar 11, 2010 Hvem kommer? Er det noen som vet de vil ta turen? Pokal til førsteplassen, og pizza til alle.
Just-turbodiesel Skrevet Februar 11, 2010 Skrevet Februar 11, 2010 svinger er morsomt, men gjerne "high speed-svinger", altså kombinasjoner hvor man får opp litt fart og kan drifte, banen på kongsberg er helt rå, spesielt på våt asfalt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå