Evenol Skrevet Juni 8, 2011 Skrevet Juni 8, 2011 Tøffe bilder av en rå bil! Lysten på å kjøpe meg en E39 etterhvert. Har du fått fiksa de bulkene du hadde i taket?
Tzunami Skrevet Juni 8, 2011 Forfatter Skrevet Juni 8, 2011 Takktakk:) de står på prioriteringslista nå så det står liksom mellom dynavin-spiller eller nytt tak:p
jakobm5 Skrevet Juni 8, 2011 Skrevet Juni 8, 2011 Takktakk:) de står på prioriteringslista nå så det står liksom mellom dynavin-spiller eller nytt tak:p Taaaak!
Tzunami Skrevet Juni 8, 2011 Forfatter Skrevet Juni 8, 2011 Gjør jeg? fruen bor her;) hva slags bil kjører du?
jakobm5 Skrevet Juni 8, 2011 Skrevet Juni 8, 2011 Gjør jeg? fruen bor her;) hva slags bil kjører du? Har e30?
Tzunami Skrevet Juni 8, 2011 Forfatter Skrevet Juni 8, 2011 ser forsåvidt det i nicket, men kan ikke huske å ha sett noen e30 eller 116i i nærheten? hmm... hadde visst om det sto e30 her iallefall
ehrnst Skrevet Juni 9, 2011 Skrevet Juni 9, 2011 står en 116i der stort sett hele tiden;) svart med noen stygge hjul
Tzunami Skrevet Juni 9, 2011 Forfatter Skrevet Juni 9, 2011 på andre siden av blokka? tror jeg så den i dag tidlig
jakobm5 Skrevet Juni 10, 2011 Skrevet Juni 10, 2011 Hvis du skal orne taket.. Bytter du bare takplaten vell.. Kan jo sette inn med takluke også da;) blir det lakkert ellerfoliert sort da:) kjikket en del på bilen din på gs for tenkte sku slå av en bimmers prat men så deg ikke:p
Tzunami Skrevet Juni 10, 2011 Forfatter Skrevet Juni 10, 2011 blir å bytte hele takplaten ja men rammen til takluka er ikke lik såvidt jeg vet? eller kanskje? får se hva tiden bringer har ikke råd til å kjøpe takluke for tiden, så isåfall må nok noen donere bort en til meg men skal sies at det hadde vært digg med taklike ja så endel på bilen din på gs også, tenkte å slå av en prat ja, men vanskelig å se hvem som er hvem når man bare kjenner bilen
jakobm5 Skrevet Juni 10, 2011 Skrevet Juni 10, 2011 Skulle kjøpt et tak på en hugger å tatt platen og takluka:p hadde jeg hatt skulle jeg donert:p ja det er vanskeli nårn ikke vet åsse eierne ser ut smal sak å bygge om til luke da du uansett bytter platen da:)
Tzunami Skrevet Juni 11, 2011 Forfatter Skrevet Juni 11, 2011 Ja, vet ikke hvor lett det er hvis man bruker en "gammel" takplate jeg? Koster 6800-ish for en ny en uten hull til takluke, og så er det dyrere med en med hull... Hvis jeg får tak i en donor-bil, tror du det bare er å borre opp punktene og varme opp limet eller noe, så man får den av? Hadde vel vært lettest og billigst sånn tror jeg!
Mr.Silver Skrevet Juni 11, 2011 Skrevet Juni 11, 2011 De bildene på side.30, er de tatt nede på gamle fergekaia på Kvitneset på Frei ?
Tzunami Skrevet Juni 11, 2011 Forfatter Skrevet Juni 11, 2011 Stemmer godt det ja Mr. Silver hadde et "historisk tilbakeblikk" rundt omkring i hele kristiansund, for både fruen og meg, så da endte vi opp på Kvitneset en tur
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå