Tormod92 Skrevet Oktober 30, 2010 Skrevet Oktober 30, 2010 Skulle installere nye baklykter på min 96' E39 i dag, men har ett problem Bremselysene lyser ca 50% hele tiden med de nye lyktene. Prøvde å bytte tilbake til de galme lyktene og da var alt helt fint. Har målt litt, og det er ingen kortsluttning og koblingene er riktige. noen som har en ide om hva problemet kan vere?
Saltkjelen Skrevet Oktober 30, 2010 Skrevet Oktober 30, 2010 Dersom det er f.eks Hella facelift så ligger årsaken i at du 1. ikke har ettermonteringsadaptere eller 2. byttet lysmodul og kodet.
Tormod92 Skrevet Oktober 30, 2010 Forfatter Skrevet Oktober 30, 2010 kan vere jordfeil ja.. Dersom det er f.eks Hella facelift så ligger årsaken i at du 1. ikke har ettermonteringsadaptere eller 2. byttet lysmodul og kodet. har ikke bruk for ettermonteringsadaptere til disse lyktene og har ikke byttet lysmodul eller kodet.
Pittball Skrevet November 7, 2010 Skrevet November 7, 2010 Skulle installere nye baklykter på min 96' E39 i dag, men har ett problemBremselysene lyser ca 50% hele tiden med de nye lyktene. Prøvde å bytte tilbake til de galme lyktene og da var alt helt fint. Har målt litt, og det er ingen kortsluttning og koblingene er riktige. noen som har en ide om hva problemet kan vere? Problemer med at lysene "blinker" også?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå