Muztang289 Skrevet Oktober 7, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 7, 2012 bra og se at du tar vare på den, for det fortjener den virkelig Skal ærlig innrømme at bilen har forfalt noe siden de snart 2 årene jeg kjøpte den, men det skal jeg ta igjen for nå! Nå når bilen blir i 100% teknisk stand så står lakkering i vinter for tur hvor alle dører, forskjermer ( facelift ), bakluke og bakfanger skal byttes ut pga. diverse skader/rust. =D Målet er å ha den mest strøkne E38'n her til lands!
Tzunami Skrevet Oktober 7, 2012 Skrevet Oktober 7, 2012 Som du kaster penger inn i denne vet jeg med sikkerhet at det blir det! kommer til å bli porno 7'er!!
Muztang289 Skrevet Oktober 7, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 7, 2012 Som du kaster penger inn i denne vet jeg med sikkerhet at det blir det! kommer til å bli porno 7'er!! Ja, går mye penger nå om dagen på bil.. Stort sett kun det pengene faktisk går til nå men når jeg blir ferdig kommer det til å bli sååå verdt det! =D Det positive med å gjøre dette også er jo at man blir godt kjent med alt under bilen, veldig lærerikt. =) Som sagt tidligere, gleder mye meg til du ruller M5 på hvite skilt og jeg 740'n når den blir ferdig! Ser veldig bra ut dette ja Takk så langt, skal prøve å få på mer svart guffe imårra med mindre det ikke regner vannrett inn under bilen. Skal oppdateres med bilder underveis. =D
Kjexx Skrevet Oktober 8, 2012 Skrevet Oktober 8, 2012 Nais. Rehab. Kjørte noe av det samme med min 7 er og. Gikk som smurt.
Muztang289 Skrevet Oktober 10, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 10, 2012 Nais. Rehab. Kjørte noe av det samme med min 7 er og. Gikk som smurt. Yey! =D Bilen blir vel så god som ny å kjøre igjen, blir hvertfall tight og stiv med coilovers =D Nå er hele bilen nedguffa med slagmasse under så den er svart og fin under nå! Kommer vel et bilde imårra
Muztang289 Skrevet Oktober 11, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 11, 2012 Idag har jeg fått tatt litt bilder, fått litt deler og skal snart ut for å hente traversen med nye foringer og begge spindelene bak med ny knirkeforinger! =D Er ikke helt ferdig med denne guffa under bilen, tenkte ikke over at de store plastikk dekselene som er under der hvor jeg la guffa på, disse skal skrus ned og sjekkes hvordan tilstanden er under disse, om alt er bra så blir det å slipe og grunne evnt. skader og kjøre på med guffe! =D Fikk også en pakke i posten idag! KOED sparer hvertfall ikke på gamle pappesker og dansk reklame..! Så fikk jeg meg en ny venn som hjalp meg med ryddinga som står forran bilene. Imårra etter jobb skal jeg ta med den nye tanken på jobben å legge på epoxy grunning, slagmasse og svart lakk så den er klar for montering. Kameraet skal jeg prøve å ikke glemme så jeg kan ta bilder under prosessen.
Muztang289 Skrevet Oktober 12, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 12, 2012 Hoi! Dro med meg tanken som planlagt idag på jobb og fikk lakkert den som planlagt! Noe bilder underveis! Ferdig slipt og klar til Epoxy! Epoxy er lagt, blei såpass tykke strøk så det startet å renne! Ferdig lakkert og klar for tørk! Ikke mange som har lakkert tanken sin med metallic
Kjexx Skrevet Oktober 12, 2012 Skrevet Oktober 12, 2012 Metalliclakk ja.. Hva slags guffe er det du har på under?
Muztang289 Skrevet Oktober 12, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 12, 2012 Er noe steinsprutskjold/rust hindrende masse som vi bruker på jobben, tok dette bare rundt i falsen og under da dette er de mest utsatte stedene for rust.
Tzunami Skrevet Desember 15, 2012 Skrevet Desember 15, 2012 du frøken, nå er det på tide å komme med litt updates snart?
Bimmer740 Skrevet Desember 29, 2012 Skrevet Desember 29, 2012 helt rå overhaling så langt, er mektig imponert! tar du min når du er ferdig?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå