vktdaniel Skrevet August 8, 2011 Skrevet August 8, 2011 Hei kan noen av dere svare meg på hvorfor jeg har så dårlig antenne dekning i bilen takker for svar
Kjexx Skrevet August 8, 2011 Skrevet August 8, 2011 Jeg går ut i fra at du mener antenne? Prøv å ta ut cd-spilleren å sjekk antennekoblingen.
vktdaniel Skrevet August 9, 2011 Forfatter Skrevet August 9, 2011 har skjekket ledningene og al det men kor finner eg selve atennen på E39 turing
todleif Skrevet August 9, 2011 Skrevet August 9, 2011 har skjekket ledningene og al det men kor finner eg selve atennen på E39 turing Mangler fortsatt info om spiller
vktdaniel Skrevet August 9, 2011 Forfatter Skrevet August 9, 2011 cd busniese antene koblingen er ny beklager alle skrive feilene mine
todleif Skrevet August 9, 2011 Skrevet August 9, 2011 So du har originalspiller og har ikkje gjort noke med den? E39 har vel antenne i eine ruta bak. (rekner eg med) Er og ein antenneforsterker. Eg trur den er ved c-stolpen. Den må fungere for at det skal være bra radioforhold. Den får strøm ifra spiller.
Otis Skrevet August 10, 2011 Skrevet August 10, 2011 Antenneforsterker er ikke så uvanlig at går i stykker på e39. Den er lokalisert i D stolpen og ikke C stolpen, det er på sedan.
MotorViagra Skrevet August 10, 2011 Skrevet August 10, 2011 Det er vel heller ikke uvanelig å få dårlig signaler om du har ettermontert Xenon lys
Øyvind L. Skrevet August 10, 2011 Skrevet August 10, 2011 Har samme problemet på min E36 sedan.. Jeg har byttet spiller og antenneforsterker, men like forbanna dårlig dekning. NRK P1 kommer ikke klart inn en gang.. Regner med at feilen hos meg ligger i bakruten..
vktdaniel Skrevet August 11, 2011 Forfatter Skrevet August 11, 2011 jeg har ikke exenon på bilen men eg ser det er noen brudd i den tråden som ligger i den enne side ruten som eg tror er antene for det er ikke varme tråder men lignner.
Otis Skrevet August 12, 2011 Skrevet August 12, 2011 Det er nok antenne det ja. Du har kun varmetråder i bakruta, IKKE i siderutene.
vktdaniel Skrevet August 12, 2011 Forfatter Skrevet August 12, 2011 må jeg skifte side ruten elller går de an og få kjøpt en erstatning
Otis Skrevet August 12, 2011 Skrevet August 12, 2011 Skifte sideruten. Evt prøve å fikse det med noe lurium.
Morbus Skrevet August 13, 2011 Skrevet August 13, 2011 Prøv først å bytt antenneforsterkeren. I mitt tilfelle hjalp det ikke å bytte forsterker, uansett hva jeg gjorde ble signalene mye bedre om jeg loddet på en ledning som bypasser antenneforsterkeren, så nå går jeg rett inn i antennen i vinduet fra kabelen som går mellom forsterekeren og radioen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå