Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 53
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

Tja... noe riktig gjør de nok..

Jensen & Scheele Bil AS har gjennom gode salgsresultater, god økonomi og fornøyde kunder blitt kåret til ”Årets Volvo forhandler” hele 12 ganger siden 1991.

Skrevet

Litt såpe og vann skader ikke, har bestillt nye centercaps til felgene, kommer vel om en ukes tid håper jeg

4gsovsbmb3f5jx5yhv0q.jpg

Skrevet

Ettersom senterkoppene på felgene er svarte så måtte jeg mekke meg noen andre mens jeg venter på at nye skal komme i posten.

mj0b0yqypeusljgmyk0f.jpg

  • 2 weeks later...
Skrevet

bilen er jeg fornøyd med ja, skal inn i morgen og bytte foringer bak så kanskje det blir moro å kjøre bil igjen :)

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Skrevet
Fornøyd med Jensen & Scheele? Du må være byens eneste, hehe :)

Har begynt å miste trua på dem nå ja :evil:

Skrevet

Jensen & Scheele har nå sendt bilen videre til Bilia i Fredrikstad, turboen lekker og det lukter fortsatt dritt av bilen, Bilia mener det er brudd på en plusskabel ett eller annet sted i dashbordet, dette gjør at elektronikken kødder, har et gasspjeld som ikke er helt i form og bilen tappes for strøm i løpet av en arb dag, begynner å bli lei denne bilen nå

Skrevet
Fornøyd med Jensen & Scheele? Du må være byens eneste, hehe :)

Har begynt å miste trua på dem nå ja :evil:

oooog der kom det :mrgreen:

Kjipt du har så mye problemer, satser på Bilia ordner biffen. De er veldig hyggelige der inne :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...