Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

har du skjerm fra før?

da skal det være plug and play.

har ettermontert 16:9 skjerm i min som hadde 4:3 fra før :)

om du ikke har skjerm fra før, så er vel dynavin tingen

Skrevet

jeg hadde også busines spiller tidligere, og kjøpte meg dynavin 16:9 og den fungerer utmerket.

Alle ledninger som trengs følger med så er bare plug & play som nevnt her! ;)

Du har også hualingan, men den er etter min mening ett dårligere alternativ og den ser ikke så bra ut i dashn som dynavin da den i utgangspunktet er formet til x5.

Men du finner begge disse i nettbutikken til gs!

Skrevet

Eneste var att det var litt pes å ta ut den gamle ramma til orginalspilleren og sette i den nye som følger med, men med litt tålmodighet skal det gå helt fint! ;)

Skrevet

Vil helst ha orginal fra nyere 5 serien, altså facelift. Alt som er uorginalt hører ikke hjemme hos bilen min:P aldri likt noe sånt..

Skrevet

Det er ikke noe problem, men noe arbeid er det jo. Dessverre er det også noe kostbart for et såpass gammelt og utdatert system. På e39 fikk men heller aldri CD-spiller i kombinasjon med navigasjon, men nå er vel forsåvidt CD-spiller også udatert, og med alle de mulighetene man har for å koble til iPod, USB og avspilling via bluetooth er ikke dette noe ankepunkt etter min mening

Jeg gjorde dette i e46-en jeg hadde (likt system som i e39), og hadde nok gjort det igjen også (det har jeg jo forsåvidt gjort i min nåværende bil, men der er det litt enklere).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...