Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Litt seint, men gratulerer med drømmebil Aplet! Med tanke på alle e39'ene du har hatt, var det jammen på tide med m5 ;-) Du skriver på første side at du har hatt lyst på E39 m5 fra du begynte å like bil, ca 3 år gammel. E39 m5 kom ut i 98, du er vel ikke føtt i 95? :lol:

Skrevet

Tenkte wow helt til jeg fikk med meg at du ikke skal ha skilter på den for og kjøre "ordentlig" på norske veier, kjipt. Hadde tenkt og nevne noenting jeg ville gjort med den ivertfall, men vis du skal herje på bane så er det null point. Men, siden du skal ha nye felger og dekk, kan du sikkert selge M5 original hjulene til meg med mindre du allerede har fått de vekk. Ellers pen bil, likk lakk som på min :)

Skrevet

Hehe :)

Skal prøve comboen utstilling og bane bil. Vet det ikke er enkelt, men det blir uansett ikke herje bil :)

Skal bruke org felgene når jeg skal ha den på bane, så de selger jeg ikke :)

  • 2 weeks later...
Skrevet

Da er bilen levert til lakkering!

Fikk også beskjed av Felgen Garage at felgene kommer i løpet av neste uke.

Bestilte idag også dekk til dem felgene: Michelin Pilot Sport 3.. :-)

Skrevet

Dæven, 35 profil foran ja. Det er spenstig :) Jeg tenkte 255/35 bak og 225/40 til min, men er ennå litt i tenkeboksen med de foran altså. Jeg har forøvrig 9,5 foran og 11" bak da.

Skrevet

Nei, blir perfekt i forhold til felgkant og skjermbuene mine. Vet ikke innpresset på dine, men jeg har lavt innpress så felgene stikker ca 1-2cm utafor skjermene. Trenger da strekk for å få dekka rett innafor, og da er 255 knall.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...