Robin L Skrevet Februar 23, 2013 Skrevet Februar 23, 2013 hei. vurderer supersport eksos på e38n. men hvordan er supersport ? er litt redd for at det skal bli for bråkete. jeg har enten supersport eller simons på e34n (litt usikker men er slik oval stuss) og der er lyden perfekt. lydnivå som originalt, men litt mørkere lyd på lavt turtall og snerrer på høyt turtall. noen erfaringer med supersport?
Stawky Skrevet Februar 23, 2013 Skrevet Februar 23, 2013 Skal ikke si noe på kvaliteten, da jeg bare har hatt mitt i 1 år, men det er ennå nesten like fint som det var nytt. Fin lyd, og er ikke over støygrensen. Heller ikke for mye lyd i coupe'en. Dette er på E46 tho, ikke E34
Robin L Skrevet Februar 23, 2013 Forfatter Skrevet Februar 23, 2013 rustet opp? er rustfritt jeg tenker på i såfall. dessuten brukes bilen lite og ikke på vinteren. tenker mere på finish, lyd og passform jeg: )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå