Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har et rustfritt lokk i garasjen ;) svart, men lakkering er vell ikke no problem hos deg!

Skrevet

Kan sende deg noen bilder på mms eller no i morgen. Var bulkfritt å ripefritt når jeg la det velkl for 2 årsiden. Stabbla mye inni der siden den tid..

  • 3 weeks later...
Skrevet

venstre fremre kaliper har hengt litt av og på nå, og nå er den rævva. + at den bremser generelt dårlig! så fikk idag NYE kalipere foran, også bestilte jeg brembo slissa skiver og yellowstuff klosser. så nå går det kanskje ann å bremse, og tilogmed på banen :)

  • 1 month later...
Skrevet

liten update på denne også. siden sist har jeg bytta til Zimmermann race skiver og yellowstuff klosser + nye kalipere. så nå bremser den meget bra!ellers blir den bare brukt som en vanlig bruksbil, kjører overalt. siden turbo e34n ikke ble klar til E30Meet måtte denne få svi utpå banen, men ble positivt overrasket over hva en 525 orker! skal ikke skryte på at det er værst, men var faktisk veldig morsom å kjøre :)

lvn0qzp75cnhjai7qoc8.jpg

wjuj0fhunoebyhls89w6.jpg

liprk2lg7x5f7j50kh3l.jpg

fwtvlhu9x1y7szyf0eki.jpg

grf7alljkofixcoychms.jpg

v7xjcjdlf5jkfzp1q6gy.jpg

v02us6fw5d3x8v4r8qsv.jpg

ff6fyqc0qwj1fs82mww6.jpg

okt4mnykhz4ws7e3qc32.jpg

digger det siste bildet:))

  • 3 weeks later...
Skrevet

her skjer det ikke stort, den blir bare brukt. og er litt i tenkeboksen om jeg skal selge den før vinteren..

prøvde med gamle hjula til den blå:

m2x1k5hp7phmyln702lv.jpg

synes det er tøffere med mørke hjul;)

  • 1 month later...
Skrevet

her på VACN treff på rudskogen:

bilen blir jo mere banekjørt mer enn de andre jeg har:P

så derfor tar jeg det litt rolig, siden det er bruksbilen som skal kjøres hjem igjen også

Skrevet

hehe, må til!

skjer ikke så stort med denne, blir bare brukt til alt:) har bestilt nye bremser bak også da de henger litt + nytt tanklokk hengsel da det snart detter av + litt småtteri:) bilder kommer

  • 1 month later...
Skrevet

vinterhjula på og klar for snø nå!

brukte ACS hjula og vinterdekk jeg hadde liggende, siden de acs hjula ikke ble brukt etter jeg satt på de mørke felga.post-39992-0-01465400-1384291084_thumb.j

Skrevet

Fin bil.. :) godt å se at noen faktisk gidder å feste m5 skjørt skikkelig og ikke bare kjører på med sikaflex.... Har to bagasjelåk liggendes og noen grå dører, men er ikke hjemme før om 5 uker.

  • 2 weeks later...
Skrevet

Digger eksos lyden din mister:) Når jeg hentet gulvteppet fra den e34 delebilen din. Og lå bak deg på vei til verksted, kunne høre den dype tonen i min egen bil:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...