Sindre Dahl Skrevet April 1, 2013 Skrevet April 1, 2013 Ska omlakkere e34 525'en min men er usikker på hvilken farge jeg skal ha. Noen som kan komme med forslag og bilder?
SofaKingFresh Skrevet April 1, 2013 Skrevet April 1, 2013 Skulle jeg omlakkert en E34, ville jeg gått for Daytona Violet, som er en originalfarge. Skulle jeg ikke hatt en originalfarge, ville jeg fortsatt trukket meg mot Daytona Violet Nydeligste fargen på en E34 etter min mening.
mAZE Skrevet April 1, 2013 Skrevet April 1, 2013 Jeg er stor fan av estoril blau, i hvertfall på e36 og e46. Men e34 er heller ikke stygt med den fargen.
Sindre Dahl Skrevet April 1, 2013 Forfatter Skrevet April 1, 2013 Imola rot var porno! Kunne tenkt meg den fargen og blank svart grill, lister, dørhåndtak osv osv. Kan legge til at jeg skal ha gråe OZ futura felger med polert kant på, så om det er noen farger som passer bedre enn andre til disse felgene så skrik ut
Jan Tore Skrevet April 2, 2013 Skrevet April 2, 2013 På e34 kan jeg tenke meg at bronze og champagne-fargene er fine. Imola rød blir sikkert gravstygt.
*MrB* Skrevet April 2, 2013 Skrevet April 2, 2013 Estoril blå og imola rød er fantastisk flotte farger, men mulig de blir litt voldsomme på E34. Synes det karosseriet kler litt mer diskret farger. Som f.eks. Sepang bronze. En knalltøff farge, som er litt mer diskret. Som alternativ blåfarge: Mulig Le Mans blå, Topazblå eller Avusblå funker litt mer enn den skarpe estorilfargen.
*MrB* Skrevet April 2, 2013 Skrevet April 2, 2013 Joda. Det funker fint det der. Langt bedre enn estoril tipper jeg. Den tror jeg blir like upassende som dakargul på en E34. Det siste har jeg sett, og det var ikke spesielt vellykket.
RS-Heggem Skrevet April 2, 2013 Skrevet April 2, 2013 Passer ikke dette? Er jo en på forumet her også.
StigJ Skrevet April 2, 2013 Skrevet April 2, 2013 Jeg synes ikke Estorilblå passer på E34. Men det er da mine øyne som synes det Sepang Bronze hatte sikkert også vært pent.
*MrB* Skrevet April 2, 2013 Skrevet April 2, 2013 Det bildet bekrefter mistanken min. Estoril er en nydelig farge, men ikke på E34. (Det er ikke sånn at det hadde stoppet meg fra å kjøpe bilen, men jeg hadde aldri valgt den fargen på en E34 selv, om jeg skulle lakkert den).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå