Anterialis Posted July 9, 2013 Posted July 9, 2013 Hei, jeg har bilen som beskrevet i topic. Jeg har ikke funnet en knapp for å slå denne funksjonen av. Jeg ser at nyere modeller har en slik knapp rett over motorstartknappen, men altså er ikke dette noe jeg har på min bil. Jeg har også letet litt i iDrive-menyene, uten å finne noe. Har jeg i det hele tatt mulighet til å skru denne funksjonen av uten å lever bilen inn til koding? Takk for svar =)
awt Posted July 9, 2013 Posted July 9, 2013 Er det ikke knapp til dette over askebegeret? For å slå den av permanent må det kodes.
SofaKingFresh Posted July 9, 2013 Posted July 9, 2013 Rett ved setevarmen (om den sitter ved samme plass på de med iDrive?). edit: Der var saltkjelen rask gitt..
Anterialis Posted July 9, 2013 Author Posted July 9, 2013 Aha! Takk! Jeg har hele tiden trodd dette var antispinn, noe jeg syntes var rart da det jo er egen dtc-knapp.. Når jeg trykker på denne lyser det et lys i instrumentpanelet (som om antispinn er deaktivert) som lyser hele tiden, går dette av av seg selv? Kan jeg få fjernet dette lyset på noen måte? Bare litt småirriterende at det lyser en varsellampe hele tiden.. EDIT: Glem det, det er ikke noe lys som lyser i instrumentpanelet. Jeg vet ikke hvorfor jeg trodde dette, må ha sett noe annet... Takk for all hjelp!
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now