Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har nylig kjøpt meg en Tysse henger som er rundt 2 år gammel (ser Strøken ut) men jeg lurer litt på hvordan jeg skal oppbevare den da jeg ikke har garasje ennda, tenker på presenning eller noe men lurer litt på om det kan begynne å ruste der hvor presenningen vil ligge an mot hengeren? nå er jo dette galvanisert men selv galvaniserte ting ruster.

 

Noen tips, andre som har tilhenger stående ute?

Skrevet (endret)

Jeg har en Gaupen som jeg kjøpte ny for ca 10 år siden. Den har alltid stått utenfor huset uten at det har skapt noe problemer. Eneste er at jeg alltid parkerer med håndbrekket av for bremsene på disse har en tendens til å henge etter ei stund. Så sveiver jeg nesehjulet slik at hengeren tipper bakover og så åpner jeg den ene klemma på baklemmen. Dette for at den ikke skal bli stående full i vann over lengre tid da treplata i bunn kan begynne å svelle. 

Endret av Hpi
Skrevet

Vi har en tillhenger som vi kjøpte for rundt 4 år siden. (Den er over 10år gammel dog) Den har stått ute siden vi kjøpte den, og ser ikke ut til å ta så skade av det.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...