kjødd-ulf Skrevet Februar 27, 2016 Skrevet Februar 27, 2016 Har en 1986 e30 som det er mer sving til høyre enn venstre, noen som har hatt samme problem? det sitter e36 tannstag på bilen. Ser ut som styrestagene er stilt likt, (antall runder med gjenger før mutteren, der man stiller spissingen)
kjødd-ulf Skrevet Februar 28, 2016 Forfatter Skrevet Februar 28, 2016 (endret) Noen som har noe tips? kan det vær at det er styrestagene som er stilt feil ? Endret Februar 28, 2016 av kjødd-ulf
MrBrum Skrevet Februar 28, 2016 Skrevet Februar 28, 2016 Jeg hadde det slik med en e39, der fant jeg et bøyd stag i forstillinga. Sliter den framdekkene jevnt og fint? En forstillingskontroll på verksted kan avsløre om noe er skeivt. Men det kan tenkes at det er sentreringen du nevner som er årsaken. Det skal lite til.
kjødd-ulf Skrevet Mars 14, 2016 Forfatter Skrevet Mars 14, 2016 Noen som vet hvordan man ser at E36 tannstag er sentrert?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå