eirikbg Skrevet Mars 1, 2016 Skrevet Mars 1, 2016 (endret) Hei. Min E90 fikk i dag varsel om lyspære i dashen. Gikk ut for å sjekke og det viser seg at det ikke er lys i ringene på venstre lampe. Har noen tips til hvor jeg skal begynne å feilsøke? Nytter det å lese av feilkoder når det kommer til lamper? Edit: Eller er det bare en vanlig pære som lyser opp ringene? Endret Mars 1, 2016 av Session
MrBrum Skrevet Mars 1, 2016 Skrevet Mars 1, 2016 Sjekk kontskt og ledning til ringene. Dette er vel led lys. Det er jo elektronikk som gjør at led lysene lyser. Kan være det som har sviktet. Om det sitter i en utskiftbar modul eller i lampa på denne bilen er jeg usikker på.
Reef89 Skrevet Mars 1, 2016 Skrevet Mars 1, 2016 Det store spørsmålet her er jo om det faktisk er etter monterte CCFL? eller er det originale angel eyes? Hvilken E90? Er det originale lykter med angel eyes så er pæren din gåen, er det ettermontert CCFL, er dette gass ringer (lysrør) med svakthet på tenner. Ligger masse om dette fra før av på forumet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå