Gabz Skrevet Mars 7, 2016 Skrevet Mars 7, 2016 Vurderer å montere sånn Homelink garasjeportåpner i E39'en min. Lurte på om det går an å få den til å funke med slik Crawford port på samme måte som vanlige garasjedører? Noen som har prøvd det?
Alpejohn Skrevet Mars 10, 2016 Skrevet Mars 10, 2016 Vist porten har frekvens innenfor 315-390 mhz (om jeg husker rett) så skal det gå fint. Vist ikke må du kjøpe en universal mottaker og koble opp til porten som en bryter. Du får sånne på ebay, som er på rett frekvens. Har det selv, funker knall! Men du må finne ut om det evt går an å koble på en ekstern bryter, evt må du opne boksen og koble deg på der knappene er for styring.. Vis Det er mulig.. Mener og huske jeg hadde en tråd om dette her inne for en del år siden.
Gabz Skrevet Mars 10, 2016 Forfatter Skrevet Mars 10, 2016 Har en fjernkontroll til porten, hvertfall, hvis det har noe å si? Tror ikke jeg skal prøve å skru opp den boksen i en felles parkeringsgarasje, men hvis det går an uten noe slikt så hadde det vært morro!
Alpejohn Skrevet Mars 10, 2016 Skrevet Mars 10, 2016 Se bak på fjernkontrollen du hvilken frekvens den bruker. Står ofte på lappen.
Alpejohn Skrevet Mars 10, 2016 Skrevet Mars 10, 2016 Den funker nok ikke på E39 sin homelink hvertfall nei.. Da er eneste utvei og få koblet på en mottaker som ekstern bryter. Men blir vel litt lugubert Når det er i en felles garasje kanskje..
Gabz Skrevet Mars 10, 2016 Forfatter Skrevet Mars 10, 2016 Ja, får vel bare skrinlegge den idéen Takk for svar, hvertfall!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå