Gå til innhold

Luftwaffel

Medlem
  • Innholdsteller

    341
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Luftwaffel

  1. Hvilken baud rate er den stilt på? FTDI Chip?
  2. Maritim.no?
  3. Jeg har Sunny Winter Grip piggfrie 17" og må si at jeg faktisk er kjempeimponert. De beste vinterdekka jeg har vært borti til nå. Jeg hadde gått for dette glatt.
  4. Du må forøvrig kjøre singeldiagnose på motorstyring. Dme/dde. Da får du opp lambda/massemåler feil. Lambda kan dukke opp som massemålerfeil. Du får hyle på hvis du lurer på no.
  5. Er det bare meg som kommer meg fra med Bmw som bruksbil her? Greit nok min er orginal, men jeg har de billigste vinterdekka penger kan skaffe. Alikevel kommer jeg meg fram stort sett der jeg vil.. Dog skal det sies at den ikke er senka og har orginalfangere overalt... Nei, du får nok plukke av all plasten Lars. Og Sondre: Fortsett med de pene bildene.
  6. Den er faktisk veldig bra den bilen der, tror jeg vet hvor den er retta, og da har du ingenting å frykte. Den er veldig pen å se på når den kommer kjørende, og ser generelt hel og fin ut.
  7. Jeg går 100% god for denne bilen, meget strøken og godt holdt.
  8. http://www.dagbladet.no/2009/10/02/nyheter/lukeparkering/ulykke/innenriks/trafikkulykke/8400697/
  9. Nå er jo octavia basicly en golf da...
  10. Det der er vel strengt tatt airbagen, og den kommer fort på 2 - 4000,- Jeg hadde prata med fyren, det er selvforklart at det der ikke er slitasje.
  11. Har en octavia til salgs.. Ikke 4x4 men, alt av ting som går rundt 200 er bytta... http://www.finn.no/finn/car/object?finnkode=19232762&counterId=26
  12. Bitumen fra biltema funker veldig bra som vibrasjonsdemping. Gjorde en veldig god jobb i min e34.
  13. Høres jo greit ut dette, men må vel kansje fastsette sted tid og handling fort som F, da tidlig fastsettelse av dette har som regel mye å si for oppmøte... Just slingin a suggestion...
  14. Pris på denne nå?
  15. No shit da, som sagt dama er på byen, and i'm like HAHA med det været her. Men du må vel egentlig ha boksen liggende i bilen et sted siden carsoft fant den.(PDC) Kansje du skulle skaffa utstyrslista?
  16. Må sjekke litt, men kan hende jeg kan programmere det vekk med ncs.
  17. Var faktisk ganske vittig.. Jeg gikk til vinduet og sa til kameraten min: Der kommer Lars ja.... Så masse damp og lange våte spor ned bakken. Skal inrømme at det første jeg tenkte når jeg så vannet under bilen var: Fanken å han hadde ac'en på da.. (han sto i bakken i 10 sek før han kjørte videre) Men glad for å høre at varsellampene forsvant, forsvant pipinga også?
  18. Ikke vær helt sikker på den tenningslåsen enda du. Hør med et merkeverksted først. Men du trenger ikke bytte låser, du kan enten ha to nøkler, en til tenninga og en til resten, eller så bestiller du en ny tenningslås som er tilpasset din nøkkel.
  19. Dette lukter tenningslås lang vei spør du meg... Edit: Så ikke det med sentrallåsen, gå over alle releer og sikringer først.
  20. Hvor langt fra e-18 er andebu? Hvordan er det med vesker? Den holder på alt? Lekker ingenting?
  21. Helt ærlig så sitter jeg mer og venter på en overskrift som: Skyting fra en 93 e36 316 med riegerleppe og simons eksos. Gjerningsmennene skal ha hatt slitt innerkant på bakdekkene, mye tyder på bosch-senking. Skiltnummeret ble desverre ikke observert. Poenget her er at både vitner og aviser syntes det tekniske på bilen(merke osv..) er viktigere å få med en skiltnr og utseende på gjerningsmennene. Latterlig spør du meg.
  22. Jeg har prata med det tidligere lokalstyret, og de har sagt de skal kontakte meg for et møte. Men jeg venter fremdeles...
  23. Mysild: M5'en er vel fra 00? Og det er sådan en 635 Csi...
  24. INFO OPPMØTE BLIR KLOKKEN 09.00, DETTE PGA FORVENTET STORT OPPMØTE. Jeg viderebringer kun denne info fra ///Mysild per tlf.(Som tydeligvis er uten internett. )
×
×
  • Opprett ny...