Gå til innhold

Nilsbmw

Medlem
  • Innholdsteller

    52
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Nilsbmw

  1. som sakt ønsker å kjøpe 325 motor og understell til en 325 e30 coupe. helst rundt i rogland/hordaland. men alt av intresse, noen så har ligganes ?
  2. ønsker å kjøpe en e30 eller en e21, helst uten så mye rust. helst coupe av e30 men alt av intresse. hyl ut vis noen har noe stående.
  3. Hei jeg trenger diverse ting til mitt prosjekt, jeg holder på med en bmw 2000 touring, og da trenger jeg det meste av lister til bilen utvendig. trenger to hele sikerhetsbelter fremme. og ei hele eksospotte bak. vis noen har ligganes så hyl ut. tlf 95755961
  4. Pris på e34 lyktene er 300
  5. Min E34 etter lakering:)
  6. Jepp svart original frontfanger og originale frontlykter og bakkykter. Kan sende ja
  7. har diverse deler eg vil ha vekk. legger ved bilder. bud ønskes på alt.
  8. noen som har sota hella frontlykter til e34 som di vil kvitte seg med.
  9. fronten er pre-facelift
  10. Delene som eg har til E39 kommer fra ein touring
  11. Har diverse deler til e34 sedan. Hviteblinklys bak 500 kr Hviteblinklys fremme og vesiden 300 Originalebaklykter Originale fremlykter bud Delene befinner seg i Haugesund
  12. hei har hviteblinklys bak og fremme vis dette er av intresse:)
  13. Som sakt ønsker og kjøpe senkesett til min bmw e34 1995 modell . Noen så har ligganes?
  14. okei takker for svar eg får prøve meg frem og se etter feilen..
  15. hei. eg har ein 2005 modell e61 525. og lurer på om noen har noen tips hva eg kan se etter, bilen trekker strøm og er tom for strøm over nattå. lurer på hva dette kan være?
  16. ingenting feil har bare i fått klipsene sikeligt innpå
  17. baklykter touring 100 frontfanger 200 frontlykter 200 stått på en sedan bak skiver og klosser.
  18. har en orginal e61 frontfanger stått på ein 2005 modell. selges uten grøftelys. selges biligt 400 kr.
  19. Vudere å selge min 325 ix, pga kjøp av ny bruksbil. bilen er i grei stand. bilen ble nylakert for ei stund tilbake men er ikkje så bra lakert. uten om det er d minimalt med rust på bilen for å vær så gammel. bilen er eugodkjent til neste år. motoren går ikkje heilt reint på lavt turtall? utenom det går motoren fint ingen tikking. følger med flett nye felger og dekk kjørt ca ti mil med. pris? bud.. ta kontakt for mer info legger ved noen bilder av bilen.
  20. tok noen bilder i dag a min 325:)
  21. er på jakt etter en 325 ix motor i go stand. helst rundt rogaland/hordaland.
  22. hei, lurer på å bytte motor i e30en min. har funnet ein 325 motor fra en annen e30. men den er ikkje ix, har d noe betydning?
  23. ja va det eg trudde, men e litt usikker hvordan den skal festes, noen andre så vet det?
  24. okei. det er ein 87 modell, men regestert i 88. er kromet fangere på bilen. så trudde d skulle passe med m-tech 1 då?
×
×
  • Opprett ny...