Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Siste tur for sesongen er unnagjort, og bilen er gått til lagring i garasjen.

Nå blir det et halvår med skruing og forbedring til neste vår. I mellomtiden kan en drømme seg bort med bildene på pc'en. God Vinter.

bilen645.jpg

Skrevet

Dette var helt klart en godbit... nesten like fin som E9... :wink: ... Dagens BMW´er er ganske enkelt ikke like elegante som de gamle klassikerne... :roll:

Skrevet
Dette var helt klart en godbit... nesten like fin som E9... :wink: ... Dagens BMW´er er ganske enkelt ikke like elegante som de gamle klassikerne... :roll:

Så enig så enig, er liksom noe majestetisk over disse eldre BMWene. Bilen så uansett strøken ut, og de felgene var utrolig pene :D

Skrevet

eEk skrev:

ohhh, LEKKER!! flott bil!

hva er planene for den i garasjen da? det kosmetiske er jo perfekt spør du meg.

Blir litt forskjellig plukk. Eg har bestillt alle lyktene nye, både fremme og bak. Disse er litt matte og preget av at de er 20 år så disse skal byttes.

Komplett M635csi understell skal på. Bilstein demperne har jeg allerede. Skal skifte fjærer og stabstag

Ny manuell kasse skal inn da automaten min ikke taklet 1 bar ladetrykk.

Se om det går an å grave opp penger til et rustfritt eksosanlegg.

Nytt gulvteppe skal inn. Bestilles av world upholstery da orginal teppet er utgått. sjekk ut http://www.worlduph.com/ hvis du trenger tepper, orginale setetrekk, taktrekk osv til eldre bmw

Ellers er det jo økonomien som må sette en demper for lysta, men man får se hvor mye en får gjennom "familierådet". Er ikke alltid like lett å forklare at en baklykt til 6 serie koster 4000 kr. :roll:

Skrevet

Wow. Du har en fantastisk nydelig E24. Og i mine øyne er E24 det peneste BMW noen gang har produsert. Håper jeg får eie ett like pent eksemplar, eller kansje dette eksemplaret en gang 8) .

Skrevet
Håper jeg får eie ett like pent eksemplar, eller kansje dette eksemplaret en gang 8) .

Uansett kva du byr, så overbyr eg deg :lol:

Kjempe fin bil! Fleire bilder eller? :D

Skrevet

konge bil! E-24 er en utrolig nydelig bil. da prater vi om lekre linjer. :lol: får vann i munnen. også et så velholdt eksemplar :D er nok mange som misunner deg den godbiten :wink:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...