Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hei!

Har så vidt begynt å se på den nye 2008 versjonen av Knight Rider serien der K.I.T.T. er blitt til en Ford Mustang Shelby GT500KR (synd han ikke er BMW :P )

Men jeg har egentlig falt litt for felgene de bruker på bilen. Noen som har en idè om hva de heter og hvor jeg kan få tak i dem eller noe som ligner?

Her er en youtube video av den hvor de zoomer inn på felgene 50 sekunder uti filmen: http://www.youtube.com/watch?v=xn4K7eM1tj4

Bilde av bilen med felger:

6ye7kqxlw68q40vvnaak.jpg

Posted

Ja de lignet jo en del.

Det er ingen som klarer å se hva som står i "koppen" i midten når de zoomer inn på videoen? :P som kanskje kjenner igjen logoen. Regner med det er navnet på felgen som står der.

Posted
99% sikkert at det er Foose-hjul av den typen som ikke står i noen katalog...

På en ellers orginal bil? Hvorfor skulle han designe slike one-of hjul til en slik bil?

Er nok orginale Ford/Mustang/Shelby felger..

mump_0709_07_z+shelby_gt500_super_snake+20inch_alcoa_wheels.jpg

supersnake02.jpg

Posted

Dette er ikke orginale ford/shelby eller noe sånt, dette er felger som blir levert på Super Snake versionen, dette er et firma i las vegas som bygger om GT500er, med bedre understell og litt mere trim, samt noen eksteriøre forskjeller.

Om du skal finne noen slike velger må du nok lete i statene..

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...