Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

54eac510-2158-c9b7.jpg

Denne står rundt om i området jeg jobber for tida :)

54eac510-217a-7743.jpg

Morgan? Og noe annet gammelt foran der..

54eac510-218d-d2d5.jpg

Meg, Ryeng1 på forumet her og en kompis av oss med E46'en ;)

54eac510-21ab-023e.jpg

E30 jeg parkerte bak i dag, eieren sto og tukla i motorrommet når jeg skulle dra.

54eac510-225d-7c4e.jpg

Kappkjørte med denne en dag og, lo så holdt på kjøre av veien. Takk for en jævli god latter hvem nå enn du var ;p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skrevet

Nei, 760 Hybrid det er jeg nesten sikker på, har vært mer på slottet enn de fleste og beskuet bilen ved mange anledninger.

Statsministerens bil er heller ikke byttet ut inntil videre, det tror jeg heller ikke kommer til å skje som følger av 22. Juli.

Niks, F01 760 Hybrid finnes ikke foreløpig men lurer på om det kommer en med faceliften på 2013 modellen :? Kongen kjører i såfall 740 Active Hybrid, og om ikke lenge så kommer det nye biler hos statsministeren da de bytter ut bilene når de blir så og så gammle.

Skrevet

Ultima GTR, dette er vel den som alltid er å se på Gatebil, syns jeg skimter en Gatebil sticker på siden der.

Edit: For treg på avtrekkern der

Skrevet

Litt spottings fra langtur i går! ;)

2 stk gt86 på vei sørover ved skjetten (rød og oransje)

MathiasW sitt ///M5-prosjekt

Custom sin e34 touring i Gjøvik

En tøff e91 svart med samme felger som wicky hadde på 7-ern (tror jeg)

Skrevet

Må ikke glemme Audi A6 C6'n som lå bak meg før Gjøvik, så lav av den subba med orgfangern på flatmark så det ut som! Og med gull/oransje felger.. Tøff var den iallefall!! :)

Skrevet

Lå akkurat bak en lyseblå (baby blue?) Bentley Continental GTC... Sjefsbiler :)

Men liker de MYE bedre i svart og i coupé, får skikkelig mafia-vibes!

Så også en oransj 1M Coupe på E6 i går (kan hende at det bare var en 1-serie med samme oransje fargen), og en rød Toyota GT86 (spottet for første gang).

Skrevet

Bentleyen? Det var en 60+ år gammel mann :lol:

Men apropos det, har spottet en forrige generasjons S-klasse i svart med skikkelig pen blondine bak rattet. Det er litt sexy med pene damer og strøkne biler :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   1 medlem

×
×
  • Opprett ny...