Gå til innhold

nok en e46 med todelt lakk=) denne gangen en touring=)


Anbefalte innlegg

Skrevet

jepp.. men blir neppe med det første..

jepp.. var derfor.. meeeen.. skal si deg en ting.. alpine har fin lyd.. men den er dårlig utstyrt i forhold til pioneer avic f900bt.. jeg har den i navaraen min.. den har innebygd gps og blåtann.. men kan til gjengjeld ikke spille av like mange forskjellige musikkvideoformat..

  • Svar 50
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet
men tror jeg skulle vært hos dere med bakskjermene mine gaasen.. prøvde å valse litt sammen med en kjenning som er karosseriarbeider, og det ble ikke bra.. ble en liten bue ut fra knekken på skjermene og ut til kanten om du skjønner hva jeg mener.. går dette an å fikse uten for mye stress?

Er helt sikkert fiksbart, selv om dette er noe som helst skulle vært gjort før lakking..

Fjerna du all "gørra" oppe i knekken for dere valsa?

Hva slags innpress har du foran og bak?

Skrevet
Nei det var akkurat det som ikke ble gjort siden det var steinhardt.. Hehe.. Tror det er et35

Er nok der problemet ligger..

Det er ett helvete, men ett must

Skrevet

Synes det ble bra med sort tak og panser. Skiller seg fra mengden! Liker også leppa di. Hvordan er passformen? Er den limt eller skrudd? Går det an å justere den litt lenger bak?

Skrevet
Nei det var akkurat det som ikke ble gjort siden det var steinhardt.. Hehe.. Tror det er et35

Er nok der problemet ligger..

Det er ett helvete, men ett must

hvordan Gjør vi det, og hva koster det meg?;)
Skrevet

spørs bare det;) hehe.. takk.. =) leppa er bra passform på, og er trukket så langt bak som overhodet mulig.. passer bare en plass i og med at støtteklossene i midten er tilskåret..

Skrevet

Har sett den før, var bare tilfeldig at jeg kom over tråden din. Fant ut at GS og koed selger den. Du får ta det som et komplement at jeg hermer.. ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...