Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har vk1 kjøretøy, men fortsatte å gå skole istedet for å bli lærling og ta fagbrev. Så er på mitt 2. år på BI no. Ferdig med Bachelor'n neste vår. Jobber i en gokart hall deltid så kan på en måte si at jeg jobber litt med "bil" :lol:

Skrevet

Jeg har gått Vk1 kjøretøy og 1år i lære, men sluttet pga sykdom. Har siden gått Vk2 allmennpåbygg og tatt litt forskjellige fag etter det(regnskap og økonomi) skal til høsten begynne på lærerhøyskolen..

Jobber litt på et firma som selger deler til bilverksteder nå i sommer, pluss at jeg har eget verksted med bukk og plass til 3 biler, hvor jeg som oftest jobber noen kvelder i uken.

Skrevet
ja det var ikke mange hehe

Skal ikke blande jobb og hobby veit du. Derfor kunne ikke jeg tenke meg å være mekaniker og kanskje ødelegge gleden ved å skru bil på fritiden :)

Hilsen Trond

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...