Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 94
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Skrevet

De er sikkert limt. Sett steikeovnen på 100grader og la de ligge inni der i 10 minutt. Da skal limen være myk og du kan dele de med hendene. OBS: hansker er en fordel å bruke! :P

Jeg gjorde dette med mine e46 facelift frontlykter for å montere angel eyes :)

Skrevet

100 grader C er ikke nok til å smelte plast. Vertfall ikke på mine lykter. Men ta av alt du ikke trenger i lykten, som feks pære og deksel bak.

Det jeg gjorde var å montere lyktene sammen igjen og så legge de inni ovnen igjen i 10 min, for at limen skulle sette seg igjen. Limen smelter ikke, men blir myk.

Men jeg tar ikke noe ansvar viss noe skulle bli ødelagt :P

Skrevet
Foreløpig så ser det ut til at det ble bra! Synes det ser tøft ut jeg ;)

tja blei ikkje heilt fornøyd, skulle vert pitte litt meir oransje i lakken, så kommer til å lakkere dei på nytt.

Skrevet

Hva slags lakk har du brukt på reflektorene? Er vel noe transparent noe slik at man ikke mister alt for mye lys...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...