Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

S358A Climate Comfort windscreen heter på e39 i hvert fall.

Jeg har da bombrikke og det virker aldeles utmerket.

Den er såklart montert oppe der hvor det er felt for slikt utstyr.

Skrevet

Feltet er uten denne solskjermingsfilmen, oppe til høyre for regnsensor var det en fin plass til bombrikken. Du ser utsparingen i ruta om du ser litt godt etter.

  • 7 months later...
Skrevet

Gammel tråd, men prøver meg. :)

Noen som har funnet plassering for autopass på e90/e91 med slik frontrute. Klarer ikke se noen utsparing.

Nå forstår jeg i hvertfall hvorfor jeg aldri fikk lys på autopassen.

Skrevet

Uten at jeg har en e9x med klimakomfort rute på, så vildet overraske meg om det ikke var et felt i området rundt regnsensor/ på øversiden av bakspeil.

Slik er det på e39 og e6x

Skrevet

Har kikket og klarer ikke se noe utsparing. Viille overraske meg og. Har tatt bilde av bilen med polariseringsfilter og da blir hele ruten lilla (slik slike ruter blir) uten at jeg kan se noe felt som ikke er lilla. Mulig det sorte feltet på ruten over/rundt speilet? Skal teste dette ved neste passering.

Skrevet

Har en slik frontrute på min 1-serie også. På min kan jeg se utsparing helt oppe ved siden av regnsensoren.

Sendt ifra min Experia Z2 Tab

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...