Gå til innhold

Går det ann å bytte til LED ringer i lyktene?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en 07 Z4, hvordan er det å endre ringene til LED slik at de blir godkjent som kjørelys slik det er i de nyere bilene?

Er det mulig/mye jobb?

Lønner det seg å kjøpe nye lykter?

Skrevet

Hvis bilen ikke kom slik standard tror jeg faktisk ikke du får godkjent det. Jeg fikk ikke godkjent min E46 f.eks med angel eyes som parklys.

Skrevet

De er nok kun godkjent som parkeringslys og ikke noe annet. Du vil ikke få de godkjent som kjørelys, men hvorvidt de som evt. stopper deg vet at dette ikke er originalt/godkjent er en annen sak.

Skrevet

Skjønner det med godkjenninga, men de vil i såfall fungere som parklys bare med sterkere lys.

Eller er det lovbestemt hvor sterkt et parklys må være?

For hvis jeg setter lysbryteren på "auto", så lyser jo bare parklys som standard og xenon-pæra fyrer ved mørket.

Skrevet

Er du sikker på at du ikke allerede har den som kjørelys da? Har du sjekket om den blir svakere når du vrir til parkeringslys på lysbryteren?

Skrevet

Kan ikke se at parklyset blir svakere i "park-stilling".

Så lurer da fortsatt på om det er mulig å bytte til LED uten å bytte hele lykta?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...