Gå til innhold

Makky123

Medlem
  • Innholdsteller

    1031
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    1

Makky123 vant dagen sist Juni 12 2019

Makky123 hadde mest likt innhold!

3 følgere

Om Makky123

  • Bursdag 06/21/1985

Profile Information

  • Kjønn:
    Intetkjønn
  • Bosted:
    Fetsund
  • Kjøretøy
    F97 CP, E87 118D

Nylige profilbesøk

7509 profilvisninger
  1. Så utrolig kjip process dette har utviklet seg til Ganske stor ripe i lakken for Style dette, men igjen, som påpekt over, spørs om de overlever lenge 🤣 Har ikke mye til over for forhandlere som oppfører seg sånt!
  2. https://www.finn.no/478181602 Er dette en tikkende bombe å kjøpe? Utrolig at en offisiell BMW forhandler synker så lavt med en så dårlig AI annonse Rart ikke BMW Norge krever en viss standard/kvalitet på annonsene deres egne forhandlere legger ut.
  3. @Fredrik 90 Takk for svar. Kommer til å bli brukt som turbil her også. Mindre plass betyr bedre pakking og at kona ikke kan ta med dobbelt opp av alt
  4. @Fredrik 90 Det er samme hybrid oppsett på 545E som X45e? Snuser litt på 545e om dagen
  5. Hva sier selger til dette da? Høres ut som noe selger må ha visst om 😕
  6. Verksteder tenker kostnader, så jeg vil tro det vil være en utfordring å få med verksteder til å betale for noe slikt. Ha tjenesten gratis for alle parter en god stund til du faktisk får brukere og data i systemet. Da vil du kunne se litt på hvordan tjenesten faktisk brukes etc. Personlig holder jeg oversikt over bilholdet i egen mappe som gis til ny eier. Som nevnt av andre her, tjenesten hadde ikke vært interessant hvis det koster.
  7. Da gikk bestillingen igjennom i dag 🤟
  8. Skulle ikke være lett å bestille Etter noen mailer med kunderservice, ender det med at de sletter kontoen og ber meg registrere på nytt. Kommer meg inn og kommer meg noen steg videre, men så vil faen meg ikke noen betalingsalternativer dukke opp. (Endring valuta hjelper ikke). Ny runde på mail Blir spennende å se om jeg får bestilt innen jeg skal reise.
  9. Noen her som har erfaring med hubauer-shop.de? Tenkte jeg skulle bestille noe med levering til en adresse i Tyskland, da jeg likevel skal på en jobbreise. Nettsiden i seg selv har tidenes håpløse design 🤣 Har foreløpig ikke fått lagt inn en bestilling ettersom kontoen jeg laget plutselig nekter meg å logge inn
  10. Med så lite info, altså ingen, info om bilen, tilstand og behandling, så ville jeg hoppet glatt videre.
  11. Noen som kanskje har kjennskap til denne? https://www.finn.no/471501008
  12. Kan det være jording?
  13. Sjekk ut Fraktekrigen Norge e.l. grupper på Facebook, så finner du kanskje noen som kan hente og levere
  14. Er det "negativt" med importbil?
×
×
  • Opprett ny...