Galro Skrevet 3 timer siden Skrevet 3 timer siden (endret) På 30.10.2026 den 12.59, Fredrik 90 skrev: Dette var ett trist gjensyn. Dette er noe så sjeldent som en norsk solgt E34 540i, det var en en eiers bil helt frem til eier døde for noen år siden. Arvingen var her inne å spurte om råd ettersom han arvet denne og noen andre eldre BMW han ikke viste hva han skulle gjøre med. Bilen ble solgt til en som åpenbart har brukt den som helårsbil de siste åra... Håper den går til ett godt hjem og ikke ender opp som delebil eller isbil. https://www.finn.no/mobility/item/475204800?ci=1 Dette er bilen min. Bare så det er avklart så har den ikke blitt brukt som helårsbil i mitt eie, jeg kjørte den litt én vinter før jeg uansett påkostet den betydelig sveising av rust i understellet (som var der fra før jeg kjøpte den). Ellers har jeg aldri brukt den på vinteren i mitt eie. Angående antall eiere er jeg den 12. (10. om du ikke regner med Stenshagen bil som eide den i to perioder i 1995 og 1996). Bilen er lagt ut til en pris som representerer et betydelig tap i forhold til hva jeg har brukt på bilen, men jeg har andre forpliktelser nå og har mistet litt interessen. Dog så vil den ikke bli i solgt om jeg ikke finner en seriøs kjøper. Endret 3 timer siden av Galro fupsaker reagerte på dette 1
sluquet Skrevet 2 timer siden Skrevet 2 timer siden 1 time siden, Galro skrev: Angående antall eiere er jeg den 12. (10. om du ikke regner med Stenshagen bil som eide den i to perioder i 1995 og 1996). Da har du har skrevet feil i annonsen.
Galro Skrevet 2 timer siden Skrevet 2 timer siden Jeg selger ikke biler så ofte, men jeg tror det er automatisk generert av Finn? Jeg kan i hvert fall ikke huske å skrevet det inn og jeg ser ingen mulighet for å endre det nå heller.
sluquet Skrevet 2 timer siden Skrevet 2 timer siden Akkurat nå, Galro skrev: Jeg selger ikke biler så ofte, men jeg tror det er automatisk generert av Finn? Jeg kan i hvert fall ikke huske å skrevet det inn og jeg ser ingen mulighet for å endre det nå heller. Mulig det ikke går å endre feltet etter man har lagt ut annonsen, men da kan du jo legge til en setning i annonseteksten om at det er feil
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå