Gå til innhold

fupsaker

Medlem
  • Innholdsteller

    2504
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    16

fupsaker vant dagen sist Desember 8 2022

fupsaker hadde mest likt innhold!

Om fupsaker

  • Bursdag 10/08/1986

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Interesser:
    Bil, selvfølgelig!
  • Kjøretøy
    '21 Taycan CT '19 Model 3

Nylige profilbesøk

18230 profilvisninger
  1. Du får vel også nå M50 til priser rundt og under 400k, så den der forbli kanskje usolgt til den prisen..
  2. Den koster nok til at hypen lever uansett, samtidig ville jeg heller hatt en Rimac. Men nå har ikke jeg et husbudsjett på Østlandet til å bruke på bil. Attpåtil uten hengerfeste?!
  3. Det er godt å se BMW Alpina i det minste lanserer et konsept med en skikkelig V8'er.
  4. Ja takk! Men jeg skal hverken ha lavere bil enn Taycan eller så dyr nå (tror jeg. 😛 )
  5. Den norske staten har vel satt en virkelig solid stopper for det. Du KAN selvfølgelig importere en selv, men dagens avgiftsnivå (Takk Støre & Co) gjør at du må være litt mer enn snittet interessert i å ha den. Samtidig: Du finner antakelig en kjøper for den, men den gruppen er antakelig snever. Kontakt de og hør hva som er mulig!
  6. De har vel uttalt at det skal være under Rolls Royse, så er vel kanskje en slags B8 med V12 som du kan sette en mynt på ved tomgang?
  7. Kanskje de får sin storhetstid igjen? De var jo kanskje virkelig litt mer mot puristene med både Carrera GT, RUF osv, om jeg ikke husker feil. Det er for mange rundt her som du sier, jeg tror faktisk at jeg bytter Taycenen mot noe annet nå, selv om jeg aldri har hatt en bedre bil.
  8. Jeg har stått for mye av det IT-tekniske, du for noe helt annet enn jeg leverer. Og @magneten overvåker elektrikerarbeidet. En skikkelig Bimmers-båt der altså.
  9. Den har jeg levert en hel haug av utstyr til.
  10. Det er PAW jeg snakker om, ikke bilen i seg selv. Kjøpte min fra Belgia i 2022, det var veldig lønnsomt da mot likt speccet bil i Norge.
  11. Kjøpte i Sverige, de har lik tjeneste som Norge med veihjelp. Funket fint sist da ladeluker ikke ville opp.
  12. Jeg har Jet Black CT4 med rødt interiør. Jeg har ikke forsøkt på en stund, da jeg er altfor glad i bilen. Men G05 45e er noe jeg virkelig kunne tenke meg.
  13. Utrolig lekker, kanskje jeg skal prøve meg mot min Taycan?
  14. Noen tanker om Nokian Hakka 01? Altså et modulært dekk som er piggfritt når forholdene tilsier det og pigg når det oppdager lave temperaturer og is? Nå mangler det bare et All season-dekk med de samme egenskapene, så kjører man kanskje på det i to til tre år for deretter å bytte.
  15. Bare få den ut i touring nå, så er vi der. iX3 gror også mer og mer på meg, selv om design og kvalitet hos nye GLC skriker med luksus.
×
×
  • Opprett ny...