ThomasHT Skrevet Oktober 29, 2017 Skrevet Oktober 29, 2017 Hei, jeg kjøpte i sommer en 320D 2013 modell og har egentlig vært storfornøyd med den sålangt, men har kommet over det at fjernlysene er veldig dårlige. Hadde bilen på verksted for å bytte pærer på onsdag og kom hjem fra jobb for å prøve og se om det var noen forskjell, noe det ikke var. Syntes det er litt rart at det skal være såpass dårlige fjernlys på en relativt ny bil. Noen som har noen ideer? Har sett at lykteglasset er litt ripete, men ikke veldig. Har også lurt på om lysene mulig er feiljustere, men om noen andre har noen andre ideer så hadde det vært fint. Er ikke like gøy å kjøre i mørket når man har veldig dårlige fjernlys. Ble satt inn H7 pærer og bilen har gått 55.000.
ThomasHT Skrevet Oktober 29, 2017 Forfatter Skrevet Oktober 29, 2017 6 minutter siden, Gorg skrev: Xenon eller halogen? Halogen
Gorg Skrevet Oktober 29, 2017 Skrevet Oktober 29, 2017 1 time siden, ThomasHT skrev: Halogen Har xenon selv og kan ikke klage på det. Halogen fjernlys har jeg aldri likt
Reef89 Skrevet Oktober 29, 2017 Skrevet Oktober 29, 2017 Ikke så mye man kan gjøre med det. Det kan jo hende lysene er feil innstilt, ville tatt en sjekk på verksted. Der har de jo tabeller og % og ditt og datt så det blir helt 100%. Jeg ville også kjøpt dyre OSRAM eller Phillips pærer på nett, enn for eks. pærer fra biltema, bilxtra, bensinstasjoner osv. Det er faktisk natt og dag forskjell.
ThomasHT Skrevet Oktober 29, 2017 Forfatter Skrevet Oktober 29, 2017 12 minutter siden, Reef89 skrev: Ikke så mye man kan gjøre med det. Det kan jo hende lysene er feil innstilt, ville tatt en sjekk på verksted. Der har de jo tabeller og % og ditt og datt så det blir helt 100%. Jeg ville også kjøpt dyre OSRAM eller Phillips pærer på nett, enn for eks. pærer fra biltema, bilxtra, bensinstasjoner osv. Det er faktisk natt og dag forskjell. Tenkte å ta en tur på mekonomen imorgen å høre. Har du en link til pærene du anbefaller?
Eivind320x Skrevet Oktober 29, 2017 Skrevet Oktober 29, 2017 Var det xenon eller halogen på den gamle bilen din?
ThomasHT Skrevet Oktober 29, 2017 Forfatter Skrevet Oktober 29, 2017 1 time siden, Eivind320x skrev: Var det xenon eller halogen på den gamle bilen din? Halogen
-Erik- Skrevet Oktober 29, 2017 Skrevet Oktober 29, 2017 1 time siden, Eivind320x skrev: Var det xenon eller halogen på den gamle bilen din? "På den gamle bilen din"
Eivind320x Skrevet Oktober 30, 2017 Skrevet Oktober 30, 2017 Hehe Ville egentlig brukt penger på ekstralys, istede for verkstedbesøk og pærebytte, som egentlig ikke gjør jobben.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå