Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, jeg har en e61 med sport understell hvor fjæren fremme på venstre side knakk i dag, og jeg har fått tilbud om å kjøpe fjær fra en e61 med m-sport understell. Vil m-sport fjærene passe på min bil? 

Skrevet

Etter litt søk på nettet ser jeg at det skal passe: Msport suspension is identical to sport suspension. Msport is all cosmetic additions onto the regular sport package

Skrevet

Nå har jeg ikke spesifikt sjekket e61, men generelt er dette en sannhet med modifikasjoner som gjerne gjentas relativt ofte. Dersom du er i tvil er det jo veldig enkelt å sjekke ETK og vite med sikkerhet.

Jeg vet dog at e6x "m sport dempere" er de samme på kryss og tvers av en hel haug forskjellige modeller (motoralternativer). Jeg vet ikke helt om dette henger sammen med at "M Sport understell" på e6x har 704 kode, og ikke 705. 705 til e39 som eksempel er _ikke_ det samme som "sportsunderstell" (ikke i nærheten en gang).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...