Gå til innhold

jorgsdyr

Medlem
  • Innholdsteller

    19
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av jorgsdyr

  1. Link: http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=51296370&searchclickthrough=true FINN-kode: 51296370
  2. noen erfaringer rundt dette settet? http://www.bavariansoundwerks.com/product/598/174/
  3. http://www.bmwled.net
  4. takk for link, men savner et større utvalg med hele lykter som er tonet, da begge mine er slitt/krystallaktige/sprukket.
  5. blir vel et forsøk på å pusse/polere ned de gamle da, men må ha nye baklykter, helst med lett toning. Noen forslag?
  6. Bmw E61 '05 business liten navi aux? Noe nytt?!
  7. Ser bra strøkent ut! nice lyscombo btw!
  8. Jeg bestilte 35w xenon kit 8000 i natt før jeg rakk å få noe respons, men takk for info å link! Får at ringene ennå skal vises så bestilte jeg med 24w LED til AE! Kan bli litt for "frekt" men får se Will do!
  9. Litt enig å uenig, men takk!
  10. Noen som har prøvd disse på E60/61? http://www.autolights.no/categories/frontlykter-bmw-5-serie-e60
  11. - Noen som har tips om xenon-sett til grøftelys på BMW E61 - Eller hvis noen vet om LED lys blir sterke nok HB4 pærer De må lyse bra å være blå så de passer sammen med angel eyes ringene (led) men kan heller ikke være for sterke lys i de, for da blender de vel så mye at en ikke ser angeleyes.. eller Tips/bilde eller link til nettside med anbefalte lys mottas med takk
  12. Er der ikke ET20 fram og ET25 bak?
  13. Stæmme! han va fra kr.sund har ikke pæng akkurat no så.. :/ men fine felga
  14. Hva med e61 2005 mod? med minste skjermen (business?), å ingen cd-skifter, vil gjerne ha aux og evt usb, så enkelt å billig som mulig
  15. jorgsdyr

    .

    http://www.bilradiospes.no/m/shop/?prod ... id=&vn=736 Billig?
  16. 19" eller 20" felger ønskes kjøpt til E61 minst 8,5" bred fram og 9,5" brede bak
×
×
  • Opprett ny...