Gå til innhold

moberg267

Medlem
  • Innholdsteller

    21
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om moberg267

  • Bursdag 09/07/1992

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Voss
  • Kjøretøy
    Bmw 318D E91

moberg267's Achievements

  1. Okei, men har du noe ide hvor man får kjøpt andre lykter til e91 for jeg finner kun de vanlige røde eller blackline, men til e90 er det jo masse å velge..
  2. På jobben min når vi får inn biler med lekkasje og har fikset opp i dette og for å få det helt tørt så setter vi inn en defa vifte og lar den stå en dag med litt lufting såner det helt fint etterpå.
  3. Heisann, selger et sett med enkei lusso felger som har stått 2 mnd på en e46, ser forsatt nytt ut. 8x18 5x120 et35 Dekkene som er på er federal dekk Kom gjerne med bud ! Da felgene må bort minstepris er 5500kr.
  4. Jeg har i allefall sjekket den og blandt annet spylt litt rundt der med tanke på drit eller noe sand som kunne gjort noe for at det skulle kødde seg
  5. Hvor holder du til eller evt hvor mye koster det å sende det til voss?
  6. Så hvis jeg skal ha baklykter til min e91 så kan jeg ikke kjøpe til e90?
  7. Ja okei, får se om jeg tar på meg det prosjektet , men ja det er også med i den pakken
  8. Okei, og resten er bare plug and play med kabler og komponenter?. Takker for svar
  9. Heisann, noen som vet om dette er mulig og evt hva man gjør med takantennen? Får tak i brukt alt komplett som jeg trenger men lurer på åssen det er å montere med tanke på at jeg har business cd spiller fra før. Setter pris på svar
  10. Har akkurat samme problrm så slenger meg på å følger her
  11. Takker for svar
  12. Åssen fikk du hvitt lys i instrumentet?
  13. Et kjapt spørsmål, hvis jeg da kjøper en d95 spiller og laster ned oppdatering så er den helt lik som d99 da eller ?
  14. På min e-91 med m tech så var det hb4
×
×
  • Opprett ny...