Gå til innhold

mikaelk

Medlem
  • Innholdsteller

    21
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Kjøretøy
    '08 E91

Nylige profilbesøk

726 profilvisninger

mikaelk's Achievements

  1. Heisann, Hvordan gikk det? Blei det borte når du slettet kodene eller kom dem tilbake? Har samme problem selv for tiden..
  2. Selger et sett med bremseskiver og bremseklosser forran fra Bosch. Disse var kjøpt inn til en Bmw e91 320D 2008 modell. Valgte å montere større bremser på bilen, så disse ble ikke brukt. Nypris hos GSbildeler: 3749,- Jeg selger til hbo. 3000,-
  3. Heisann, Hvilket verksted i Tromsø er det du har fått dette tilbudet på 9310,-?
  4. Ja riktig, takker for svar!
  5. Et annet spørsmål.. Lysstyrken på parklysene, er dette noe som kan kodes slik at de lyser sterkere? De blir så å si helt borte når det er dagslys. Har 20w led pærer i parklysene. e91 2008 modell.
  6. Høres ut som en god plan. Takk for svar!
  7. Et annet spørsmål.. Har montert justerbar senk på min e91 og akkurat vært å tatt firehjulskontroll. Hvis jeg skal justere den et par cm ned eller opp etter vært, burde man da få den på en ny kontroll?
  8. Det er ingen problem å bytte støttestaget selv. Simpel jobb. Jeg fikk beskjed at det ikke var nødvendig å bytte på begge sider, så bytte selv bare på ene siden.
  9. PM sendt!
  10. Spesiallaget lukket basskasse vurderes solgt. Den har vært montert i en e91 2008 modell. 10" subwoofer følger ikke med. Den ligger skjult under dørken, noe som gjør at du ikke mister noe plass i bagasjerommet. Den spiller også veldig fint. Den er støpt i glassfiber med en 13mm benkeplate på toppen. Ta kontakt hvis noen skulle være interessert!
  11. Heisann, Jeg er ikke den beste mekanikeren, så usikker på hvor omfattende jobben er for å bytte disse foringene. Jeg leverte den inn på bmw-verksted å fikk de til å bytte kuleleddene på begge sider i bakstillingen. Delenr. på foringene jeg byttet er: 33326792553. Jeg betalte 2800,- (ikke inkl. mva) for at de skulle bytte dem. Også kom delene i tillegg.
  12. Heisann, er det lov å spørre hva du måtte ut med for Hartge eksosen?
  13. Hei, ser det er en gammel tråd, men prøver fordet... Fant du ut hvorfor vannet kom inn? Har fått samme problemet på min e91 nå.
  14. Hadde akkurat samme problem på min e91 2008 modell. Fikk byttet skivene og klossene bak, og da var problemet løst
  15. Høres bra ut. Takk så mye for kjappe svar!
×
×
  • Opprett ny...