ChristerM Skrevet April 17, 2012 Skrevet April 17, 2012 Noen som kunne tenke seg å legge på Lamin X på hovedlyktene for å se hvordan det blir? Lyst å få det på, men er redd fronten forsvinner helt da.
Tzunami Skrevet April 17, 2012 Skrevet April 17, 2012 En ide å si hvordan farge lamin-X er bare en produsent av folie
ChristerM Skrevet April 17, 2012 Skrevet April 17, 2012 FAIL !! Kan egentlig legge på både gul og middels mørk toning å se hvordan det blir. Er egentlig ikke noe fan av gul, men kanskje det kan bli kult. Hvis det er totalt krise så blir svart løsningen
Thundercoil Skrevet April 17, 2012 Skrevet April 17, 2012 Noen som kunne tenke seg å legge på Lamin X på hovedlyktene for å se hvordan det blir? Lyst å få det på, men er redd fronten forsvinner helt da.
MikaelR Skrevet April 18, 2012 Skrevet April 18, 2012 Kunne noe ha hjulpe meg med å fjærn solskjermen på passaskjer sida? å ett til avatar bilde av dette
wicky124 Skrevet April 20, 2012 Skrevet April 20, 2012 Gidder noen å senke den bak bare?Så den er like lav som foran? Eventuelt fjerne de kromlistene på skjermene?
haybimmsen Skrevet April 22, 2012 Skrevet April 22, 2012 Må mase om denne igjen.. Skal til å lakke de, så kan noen fikse en vinrødmtallic farge i senter med polert kant?
Thundercoil Skrevet April 23, 2012 Skrevet April 23, 2012 Her: Edit: Endelig innlegg nummer 1000 Og i tilegg på et innlegg der jeg bidro til forumet. Det er tøft Kjekt å få den gule stripen under avataren! Til Wicky:
Ivrig86 Skrevet April 25, 2012 Skrevet April 25, 2012 Siden stance stilen er på vei så har jeg bestilt endel merker fra stanceworks,hellaflush,fatlace og illest... åååå vurderer å lakke felga mine en sprø farge eller kjøpe BBS CH å lakke... Fargen er jeg usikker på men siden lyktene er gule så kanskje gule... Noen som kan leke seg litt? Lambogul eller no tenkte jeg på... Gjerne finne BBS CH å sette på i gule å... Legger ved noen bilder dere kan bruke Gjerne gjør felga svarte også =)
Håvard P Skrevet April 26, 2012 Skrevet April 26, 2012 Kunne noe ha hjulpe meg med å fjærn solskjermen på passaskjer sida? å ett til avatar bilde av dette Lite forsøk
matsi Skrevet April 27, 2012 Skrevet April 27, 2012 Kunne noen farget felgene mine likt til de lilla ?
Ivrig86 Skrevet April 27, 2012 Skrevet April 27, 2012 Vill gjerne at noen lager bilen min mattgrå å *Pønskepønske*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå