Jump to content

Er du avhengig av bimmers?  

86 members have voted

  1. 1. Er du avhengig av bimmers?

    • Ja, må sjekke bimmers hver dag
      78
    • Tja, er innom et par ganger i uka
      7
    • Nei, er skjelden innom, bare når jeg har et problem
      1


Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted

Må sjekke opp til flere ganger om dagen... Hender seg jeg må sjekke da jeg er på jobb også. Dårlig vane. :P

Posted
Må sjekke opp til flere ganger om dagen... Hender seg jeg må sjekke da jeg er på jobb også. Dårlig vane. :P

Hehehe... slik har jeg det også... :lol:

Posted

Skoleferie og lite å gjøre på.. Blir en del timer her inne da..

Er ofte jeg sjekker innom de ulike delforumene her, legger ned nettleseren og 2min senere har jeg åpnet bimmers igjen uten å tenke på.. :roll:

Posted

Klarer å gå maks 2 fulle dager uten bimmers.no uten å få uro i kroppen, så jeg er vel til en viss grad avhengig :-$

Kvaliteten over BMW interessen i Norge hadde nok falt fælt om bimmers.no skulle bli borte sånn over natta.

Posted

Følger tydeligvis flertallet i avstemmingen min, selv om det tross alt er en sannhet med moderasjoner.

Er mye mer ofte inne når jeg kjeder meg på skole osv :lol: I sommerferien har jeg faktisk ikke vært så voldsom storbruker av bimmers :o

Enig i oddis' siste påstand. På den annen side har jeg også lurt på om karaktersnittet mitt hadde ligget noen desimaler høyere om det skulle forsvinne. Håper og tror egentlig ikke det :) Her oppdaterer jeg meg på så mange forskjellige diskusjoner og nytt innen mekanikk, elektronikk, lyd, politikk og nå sist et opplysende innlegg om pornografi av Fredrik i tulletråden :D

go natt

Posted

Sitter her ganske ofte, men avhenging er jeg ikke.. kjenner ikke at jeg blir fort irritert eller små aggresiv sånn som jeg blir uten røyk :wink:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...