Jump to content

Recommended Posts

Posted

Heisann :)

Da var japsebilen solgt, en eclipse. Og min første bimmer handlet inn, har vell hatt den et par mnd nå ca. :) Sleit veldig med å finne en jeg hadde lyst på, men til slutt fant jeg den altså :D Veldig fornøyd med den så langt!

Liker den egentlig veldig godt som den er nå, men er vel alltids noe som kan forbedres ;) Tenker da på småting, for noe drastisk skal jeg ikke gjøre. Men noe jeg har tenkt på feks sorte lykter, sort grill, tone ruter og slikt. Har dere noen tips ?

DSC00649.jpg

DSC00566mix.jpg

DSC00374.jpg

DSC00418.jpg

275/30-19"

DSC00647.jpg

DSC00651.jpg

DSC00652.jpg

DSC00657.jpg

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Hvilken motor står i denne da, fortsatt den 2 litern den ble levert med? Så jo ut som en pen bil dette, stemmer for shadowline lister iallefall ;)

Posted

joda, kan så være, men eksosen gidder jeg ikke å gjøre noe med :) Ikke så alt for lenge sia den var bytta tror jeg. Det er en 320ci så 2l 6'ern ja. shadowlister er sorte lister da eller ? lett å bytte de ? Jepp, helt enig i at bakdekka skulle ha fylt ut mer, men spacere er noe dritt så :s Den er M3 bredda.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...