Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • 2 weeks later...
Skrevet

Så på onsdag ble den røde parkert for vinteren med litt mindre kilometerstand enn jeg hadde trodd for 2014. Ble visst litt mindre ratting i år også :/

Får satse på litt lengre turer til neste år da :)

DSC_0129_zpsgrywgsae.jpg

Skrevet

Satan rart og se at den bilen din er gått så lite :-P

Når jeg hadde z'en kjørte jeg den mellom 13 og 16.000 km på den korte tiden jeg hadde den kjørte jo hele tiden! Klarte ikke la vær, den var så forbanna morsom:-)

Skrevet

Hehe. Ja det er vel kanskje det. Men jeg vil spare på den så mye jeg kan siden dette er en bil jeg vil ha i mange år :) Og siden jeg bor på vestlandet som det for det meste er dårlig vær så blir det ikke så mange turene. For meg er det veldig feil å bruke denne som hverdagsbil i allslags vær. Er vel kanskje derfor den er såpass pen som den er ;)

Den var jo så og si ny da jeg kjøpte den.

Skrevet

Det skal de :) 8,5x19 ET43 på alle 4. 

De originale som står på nå er 7,5x19 ET52.

det høres jo ut som en oppskrift som kommer til og sitte perfekt :)

Skrevet

Blir nok bra skal du se ;), Blir ca likt som på denne. Den har i alle fall samme dim og innpress.

ACS_Mini_Paceman_700x400_03.jpg

Skrevet

Det blir ikke feil en plass det der :-)

Hver gang du gjør noe med bilene dine kunne jeg ønske at jeg hadde myye dypere lommebok :-P #jegogvilhandle :-P

Skrevet

Nå pleier jeg jo ikke grave så veldig dypt i lommeboka med mine modifikasjoner. Men føler og tror jeg gjør de riktige grepene med et ok budsjett.

Så har jeg heller ikke brukt så mye penger på omregistrering opp igjennom. Husk at Minien er min bil nr. 5 siden 1995 :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...