Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Redline er jo kongen av moddespill.

Laster du ned all brukerprodusert innehold, blir det egentlig helt greit.

Tenk om man kunne fått det spillet med grafikk/fysikk fra Forza..

Skrevet

Jeg er drittlei av alle disse superbilene, jeg vil ha mer vanlige biler som jeg kan bytte motor i og trimme til jeg skjemmes, og hva faen skal vi med en jævla van i et slikt spill som nesten bare består av superbiler?

Er nesten lei av Horizon og har kanskje spilla det i ca 3-4 timer..

Skrevet
Jeg er drittlei av alle disse superbilene, jeg vil ha mer vanlige biler som jeg kan bytte motor i og trimme til jeg skjemmes, og hva faen skal vi med en jævla van i et slikt spill som nesten bare består av superbiler?

Er nesten lei av Horizon og har kanskje spilla det i ca 3-4 timer..

Ødela "heldighvis" forza horizon cdn min etter 2 dager...nå har jeg tt ny fra tyskland microsoft men gidder ikke en gang prøve d !! Jeg vil ha mer mode muligheter , spacere blodsenk, camber og lakkere en og en del !!!!! Oppfyll ønskene mine :D

Skrevet

Er så enig i dere to, hvorfor skal bilen se fet ut, hjelper ikke når hjula sitter 2 meter innafor hjulbuen?!! Møkkdårlig utvalg av felger, ikke bbs rs engang har dem fått til på spillet!! Senken er sånn midt på tre, men man skal vel kunne justere høyden selv ffs! Jeg har fått forza Horizon i julegave, har faen ikke prøvd det enda, vet jeg blir skuffa, holder meg til 4'ern, tidenes beste bilspill etter min mening, men irriterende at det ikke går ann og få hvite felger!??

Sikter litt til begge spilla...

Skrevet

Dere får kjøpe LFS alle sammen gutter! Er riktignok til PC men der har man seriøst alle mulige modifikasjoner :P Mulighet til å space ut, forskjellig felgdimmer, dekkdimmer, masse forskjellige felger, forskjellige bilmods, mulighet til å tweake en f.eks BMW motor, med realistiske specs..

Men det er jo ikke så veldig bra grafikk, men fysikken er ganske realistisk, hvertfall sammen med Logitech G25/G27 eller Fanatec 911 ratt. Krever ikke så veldig mye av PC'en, jeg kjører det på min sletne skolepc, HP ProBook 4330S. Det går an å kjøre fritt rundt på baner, men ikke på ekte steder, desverre.

lfs_00000008-3.png

2wr40eb.jpg

34f.jpg

Litt photoshoppet og moddet men

8447717683e7.jpg

http://www.lfs.net

Er selv drittlei Horizon nå :P

Skrevet

Har spilt myye LFS i løpet av mine år, men stoppet med det for et par år siden, hadde G25 også :) Konge spill, men ble lite modding da.. Hadde vel kun en E30 troor jeg, var for det meste tweaking det gikk i da..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...