Scampi Skrevet Januar 18, 2012 Skrevet Januar 18, 2012 Å ta denne jobben hos BMW, eller på noe som helst verksted, er vel unødvendig. Det skal jo bare skrus to-tre skruer på dekselet, og lodde på pluggen, som Johannes1993 tydeligvis har gjort. Husk forøvrig at sensoren skal dyttes inn i klipset i lengeretning, og ikke klipses inn
Otis Skrevet Januar 18, 2012 Skrevet Januar 18, 2012 Ja, jeg vet det. Det var bare for å sette prisene og arbeidet litt perspektiv. Men om man har senket bilen, så må man frem med jekken, og da er det litt mer arbeid. I tillegg så må man ty til loddebolt, og det er jo ikke alle som har det. Så det så.
Scampi Skrevet Januar 18, 2012 Skrevet Januar 18, 2012 Jekken ville jeg dratt frem uansett...det er trangt og jævlig, og skal man tre i sensoren på korrekt måte må man fikle litt.
Johannes1993 Skrevet Januar 18, 2012 Forfatter Skrevet Januar 18, 2012 Har lift så bare løfter den opp i taken problem løst
Joachim_M5 Skrevet Januar 18, 2012 Skrevet Januar 18, 2012 Høyre side foran, bøy deg ned, så ser du en liten tapp...Men min viste minus etter jeg koblet den ifra/til med 2 min mellomrom..Måtte koble ifra batteriet i 10 min...funket igjenKanskje det funker for deg også, verdt et forsøk Det ligger en forsinkelse i instrumentet, så det er bare å koble den på og tut og kjør. Den går seg til etter ei lita stund.
Johannes1993 Skrevet Januar 18, 2012 Forfatter Skrevet Januar 18, 2012 aah men nå mangler jeg bare å få kjøpt meg sensoren så da ser jeg vell til at den kommer seg etter en liten stund da tenkte bestille de dekslene under bilen foran fra ebay, ettersom at det virker som at alle som har kræsjet har kræsjet med fronten så de er gåene :/
sufii Skrevet Januar 18, 2012 Skrevet Januar 18, 2012 Hvis du ikke er så pirkete så kan du la være å kjøpe dekselet. Og bare feste sensoren i skjermen eller et annet trygt sted. Litt langt unna varme steder i motoren. Funker fint.
Johannes1993 Skrevet Januar 18, 2012 Forfatter Skrevet Januar 18, 2012 Har lyst på nye deksler anyways + ny fanger. Fangeren er jo skadet så tenkte meg m5 fanger
Saltkjelen Skrevet Januar 18, 2012 Skrevet Januar 18, 2012 Husk at dersom du skal ha M-fanger så skal du ha andre lokariskjermer (det du kaller deksler). Disse er ikke like på std. og M-fanger..
mudbug Skrevet Januar 19, 2012 Skrevet Januar 19, 2012 Husk at dersom du skal ha M-fanger så skal du ha andre lokariskjermer (det du kaller deksler). Disse er ikke like på std. og M-fanger.. +1 Her ser du hvilken dele som du trenger for å upgradere til M5 støtfangen . http://www.540isport.com/DIY/M5frontbum ... rparts.htm
pedro Skrevet Januar 22, 2012 Skrevet Januar 22, 2012 Hvordan skifter man lower enginecover Mitt er knekt etter mye snø slik at A/C vifta durer? Tok av fangeren, men det er mer som må av?
Otis Skrevet Januar 23, 2012 Skrevet Januar 23, 2012 Hvilken del er det? Nr 14? http://bmwfans.info/parts/catalog/E39/T ... /air_duct/ Eller her? http://bmwfans.info/parts/catalog/E39/T ... ive_plate/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå